Przepisy

15 Marzec 2018

Przepisy na dietetyczne dania z diety pudełkowej

Zdrowe dania nie muszą być skomplikowane. Wystarczy odrobina wyobraźni i z prostych składników można stworzyć ciekawe propozycje na dietetyczne posiłki do pracy. Przedstawiamy Wam trzy pomysły na całodzienny zestaw do biura. Z łatwością przygotujecie go w swojej kuchni.

Czytaj więcej
22 Grudzień 2017

Ciasteczka korzenne

Przepis na pyszne ciasteczka korzenne

Czytaj więcej
5 Maj 2017

Dania z grilla

Unoszący się w powietrzu zapach grilla to pewny znak, że nadchodzi lato. Piękna pogoda i ciepłe wieczory skłaniają nas, aby ten czas spędzić na zewnątrz. Chętniej też wyjeżdżamy poza miasto. Chwile letniego relaksu często kojarzą się nam z grillowaniem. To doskonałe rozwiązanie, aby razem z najbliższymi przyrządzić posiłek na świeżym powietrzu i cieszyć się wspaniałą atmosferą. Wspólne grillowanie to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Grillowane potrawy wcale nie muszą być ciężkostrawne i niezdrowe, wręcz przeciwnie - dania są nie tylko smaczne, ale przede także zdrowe! Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, by móc cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem:

Czytaj więcej
31 Marzec 2017

Dietetyczny deser? To możliwe!

Dbanie o sylwetkę wymaga ciągłych wyrzeczeń i silnej woli.Czy dieta musi wiązać się z wykluczeniem z naszego jadłospisu deserów? Dla wielu z Was słowa „dieta” oraz „deser” wzajemnie się wykluczają. Absolutnie nie musi tak być!

Czytaj więcej