Przepisy strona 1

28 Marzec 2018

Wielkanoc w wersji fit – czy to możliwe? Przedstawiamy kilka porad jak odchudzić Święta Wielkanocne

Święta to wyjątkowy okres, który spędzamy w rodzinnym gronie. Najczęściej celebrujemy go przy stole zastawionym rozmaitymi potrawami, które kuszą swoim smakiem oraz wyglądem przez co często spożywamy więcej kalorii niż zakładaliśmy. Tradycyjne potrawy Wielkanocne cechują się wysoką kalorycznością, a także dużą zawartością soli oraz tłuszczów nasyconych, co dodatkowo czyni je ciężkostrawnymi i może wiązać się z dolegliwościami trawiennymi. Niestety w praktyce bardzo ciężko odmówić sobie wielkanocnych przysmaków. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zaplanowanie menu w taki sposób, aby na świątecznym stole znalazły się „odchudzone” lekkostrawne potrawy.

Czytaj więcej
15 Marzec 2018

Przepisy na dietetyczne dania z diety pudełkowej

Zdrowe dania nie muszą być skomplikowane. Wystarczy odrobina wyobraźni i z prostych składników można stworzyć ciekawe propozycje na dietetyczne posiłki do pracy. Przedstawiamy Wam trzy pomysły na całodzienny zestaw do biura. Z łatwością przygotujecie go w swojej kuchni.

Czytaj więcej
22 Grudzień 2017

Ciasteczka korzenne

Przepis na pyszne ciasteczka korzenne. Sprawdź przepisy w serwisie Pure And Fresh.

Czytaj więcej
5 Maj 2017

Dania z grilla

Unoszący się w powietrzu zapach grilla to pewny znak, że nadchodzi lato. Piękna pogoda i ciepłe wieczory skłaniają nas, aby ten czas spędzić na zewnątrz. Chętniej też wyjeżdżamy poza miasto. Chwile letniego relaksu często kojarzą się nam z grillowaniem. To doskonałe rozwiązanie, aby razem z najbliższymi przyrządzić posiłek na świeżym powietrzu i cieszyć się wspaniałą atmosferą. Wspólne grillowanie to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Grillowane potrawy wcale nie muszą być ciężkostrawne i niezdrowe, wręcz przeciwnie - dania są nie tylko smaczne, ale przede także zdrowe! Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, by móc cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem:

Czytaj więcej