Wywiady i metamorfozy

23 Luty 2018

Permareksja - życie podporządkowała diecie i obsesyjnemu liczeniu kalorii

Moja koleżanka z pracy przeszła spektakularną metamorfozę - schudła, zaczęła ćwiczyć i naprawdę świetnie wygląda. Ale swoje życie podporządkowała diecie i obsesyjnemu liczeniu kalorii. Czy to pierwsze objawy permareksji? Rozmawiamy z dietetykiem Pure&Fresh – Małgorzatą Stankiewicz.

Czytaj więcej
5 Lipiec 2017

Ania - metamorfoza po 40-tce

Czy na pewno po 40- tce nie można już schudnąć, a przemiana materii zwalnia? Ania pokazała, że wszystko jest możliwe, jak tylko naprawdę się chce!

Czytaj więcej
9 Czerwiec 2017

Razem można więcej

Dieta P&F to realna możliwość zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Ale nasz catering to także zmiana złych przyzwyczajeń żywieniowych, nawyków sięgania po jedzenie tylko wtedy, gdy głód ssie w żołądku, późnym wieczorem albo jako „pocieszenie” w trudnych chwilach.

Czytaj więcej
18 Kwiecień 2017

Zmieniamy się dla zdrowia i lepszego ciała

9 kwietnia, 13 Pań z Trójmiasta ruszyło do boju o lepsze, sprawniejsze i szczuplejsze ciała. Pod okiem Sylwii Kamińskiej - pomysłodawczyni projektu gdańskich Metamorfoz, w ramach Zdrowych Wibracji, a także trenerów personalnych, dietetyczki, fizjoterapeutki i… wsparcia dietetycznego Pure&Fresh rozpoczęła się IV edycja 3 miesięcznego programu.

Czytaj więcej