Catering dietetyczny
Warszawa i okolice

Warszawa

Dieta pudełkowa – nowoczesny sposób na zdrowe odżywianie

Na świecie diety pudełkowe podbiły już wszystkie kubki smakowe. Dietetyczne jedzenie zyskuje coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, ponieważ wielu z nas ceni sobie posiłki przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach oraz oszczędność czasu, którą dzięki diecie pudełkowej niewątpliwie zyskujemy.

W Polsce stereotypowo dieta jeszcze kojarzona jest z niewielkimi porcjami, bardzo niską kalorycznością oraz jedzeniem wyłącznie warzyw i owoców. Warszawa jednak stała się prekursorem, dzięki któremu diety z dowozem (regularna dostawa) cieszą się zainteresowaniem.

Dietetyczne i zdrowe jedzenie z dowozem do Twojego domu w Warszawie

Zdrowe jedzenie w pudełkach z dowozem – czytasz to wyrażenie i co myślisz? Warzywa? Owoce? Mięso? Ryby? Co może ukrywać się pod tym sformułowaniem? Nie będziemy owijać w bawełnę – te składniki stanowią naszą bazę do przygotowywania poszczególnych posiłków. Jednak nasz sekret tkwi w ich przyrządzaniu i podawaniu, z dowozem wprost do Twojego domu w Warszawie oraz okolicach. Dostarczamy catering dietetyczny także m.in. Grodzisku Mazowieckim, Janowie, Żyrardowie, Nadarzynie, Milanówku oraz wielu innych lokalizacjach w okolicach Warszawy.

Lista lokalizacji - okolice Warszawy

Wegetariańska, pudełkowa dieta box na dowóz jest coraz popularniejsza. Dlaczego? Cóż, możemy wymieniać w nieskończoność! Przede wszystkim jednak warto wspomnieć o wygodzie dowozu Twojego codziennego menu przez Pure&Fresh do miejsca zamieszkania lub pracy, zawsze świeżym posiłku, doskonale skomponowanym pod kątem zawartości błonnika i białka oraz niezwykłej elastyczności w wyborze tego, co nie tylko Ci smakuje, ale również jest korzystne dla Twojego zdrowia oraz samopoczucia.

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure&Fresh także w Warszawie

Poznaj nasze diety Lista lokalizacji - okolice Warszawy
Mapa dowozu w Warszawie

Dieta wegetariańska opiera się na wykluczeniu z jadłospisu mięsa. U podstawy piramidy żywieniowej osób na diecie wegetariańśkiej znajdują się produkty na bazie zbóż, takich jak: pszenica, ryż, żyto, proso, owies, owoce i warzywa. Środkowy poziom piramidy to rośliny strączkowe, grzyby, rośliny oleiste (siemię lniane, słonecznik, sezam i pestki dyni) glony morskie oraz grzyby. W połączeniu z naszą pasją i pozytywnym nastawieniem, kreujemy profesjonalny, zdrowy i dobry, pudełkowy catering dietetyczny z dowozem do domu również dla osób będących na diecie wegetariańskiej

Codzienna praca i kontakt z naszymi klientami jest dla nas niezwykle istotny. Poznajemy ich historie oraz motywację, dlaczego właśnie postanowili pójść zdrową ścieżką odżywiania. Biznesmeni, zapracowane kobiety sukcesu i szczęśliwe mamy w jednym, trenerzy personalni na prestiżowych siłowniach, modelki, znane blogerki na diecie i kreatywni influencerzy… nasza grupa odbiorców stale rośnie. To jest nasz motor do działania, do dostarczania wysokiej jakości, zbilansowanej diety pudełkowej i nowoczesnego diet food.

Box – zakochaj się w pudełkowej diecie na zamówienie

Jedzenie pudełkowe od zawsze kojarzyło się z gotową, mrożoną pizzą lub posiłkiem silnie chemicznym, który wystarczy wstawić do mikrofali, podgrzać i voila! Gotowe. Nasza filozofia bardzo różni się od stereotypowych przekonań.

Jako doświadczona firma cateringowa posiłki dietetyczne dowozimy do Twojego domu w Warszawie. Dbamy o ich jakość i świeżość. Nasze dania przygotowywane są przez najlepszych kucharzy a następnie rozwożone w odpowiednich, chłodniczych warunkach.

Dieta pudełkowa to tylko nazwa, określenie, dzięki któremu łatwiej się porozumieć z potencjalnym klientem. Nasi kucharze bowiem przygotowują każdego dnia posiłki, które nie tylko są niezwykle pożywne i bogate w składniki mineralne oraz witaminy, ale również niezwykle zachęcająco wyglądają. Wystarczy zamówić dietę pudełkową na zamówienie z dowozem do domu na terenie Warszawy, aby rozpocząć wspaniałą podróż po kubkach smakowych i poznać jej zalety. Misja Pure&Fresh jest oczywista – raczyć podniebienia i dbać o samopoczucie oraz zdrowie naszych świadomych klientów.

Box – zakochaj się w pudełkowej diecie na zamówienie
Jedzenie dietetyczne zwolennikiem pięknej sylwetki

Jedzenie dietetyczne zwolennikiem pięknej sylwetki

Filozofia, która nas urzekła nie tak dawno pojawiła się w Polsce. Slow Food to po prostu sposób na życie. Pragniemy, aby nasi podopieczni, zakręceni na punkcie zdrowego odżywiania, celebrowali każdą chwilę przy posiłku. Uczulamy, iż dania są po to, aby czerpać z nich frajdę i przyjemność, aby posmakować czegoś nowego, spróbować egzotycznego i świeżego. Diet food w trybie slow powstaje z naturalnych składników. W kreacji jedzenia fit (fitness) każda przyprawa, każdy składnik, najmniejszy detal umieszczany jest z niezwykłym namaszczeniem i precyzją. Skupiamy się na różnorodności i dopasowaniu składników oraz celebracji ekologicznych produktów.

Urozmaicamy, dobieramy, zachwycamy niepowtarzalnością. Dowóz, który oferujemy na terenie Warszawy jest szybki i sprawny. Nocne i poranne godziny dostaw sprawiają, że Twój catering z Pure&Fresh będzie dostarczany w odpowiednich porach, zawsze tak samo smaczny i świeży. Zdrowe posiłki dietetyczne z dostawą nie muszą więc oznaczać wyrzeczeń, ale niezwykłą wygodę i pewność, że Twoje posiłki są dopasowane do Ciebie oraz zbilansowane.

Fitness catering w Warszawie

Dziś każdy z nas chce być fit, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Największy przeciwnik? Brak czasu. Praca, rodzina, domowe obowiązki, a tu na głowie jeszcze stanie w niemiłosiernie długiej kolejce (o 18:00 akurat cała Warszawa wychodzi z domów, aby zrobić zakupy). Żyjemy w biegu, bo to lubimy. To napędza nas do działania, dalszej pracy. Jak w takim trybie działania znaleźć czas na przyjemności oraz regularne posiłki? Kiedy przygotować odpowiednio zbilansowaną dietę? W nocy? Wtedy musisz spać!

Catering fitness Pure&Fresh zadba o Twoją kondycję, zdrowy organizm, piękną sylwetkę, ale również zaoszczędzi bezcenny czas, dzięki czemu wreszcie będziesz mógł pozwolić sobie na delektowanie się w stylu Slow, dietą w trybie SuperFoods.

PS. Jeśli oferta fit diet, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, jest zbyt obszerna, skontaktuj się z naszym dietetykiem! To wybitny ekspert z dużym doświadczeniem, inteligentny i z pasją, który dobierze odpowiednią do Twoich potrzeb dietę pudełkową.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: