Catering dietetyczny
Warszawa

Warszawa

Dieta pudełkowa w Warszawie z dowozem do domu

Pure&Fresh to catering dietetyczny premium działający na terenie Warszawy i okolic. Dostarczamy zbilansowaną dietę pudełkową, tworzoną zgodnie z filozofią Slow Food. Dbamy o jakość i naturalne pochodzenie składników. Każdy posiłek tworzymy z wykorzystaniem #SuperFoods czyli super żywności (chia, nasiona, jagody goi), która dostarczana regularnie, pozytywnie wpływa na cały organizm człowieka.

Żyjąc w biegu nie mamy czasu na prawidłowe odżywianie a samodzielne komponowanie zdrowych posiłków bywa trudne. Rozwiązaniem może być dieta z dostawą do domu, która rozwiąże problemy z chaotycznym planowaniem zakupów oraz utratą wolnego czasu na gotowanie oraz liczenie niezbędnych makroskładników. Nasi dietetycy przygotowali dla Ciebie siedem wariantów diet o rożnej kaloryczności, które pozwolą osiągnąć każdy wymarzony cel.

Jako jedyni na rynku dajemy możliwość personalizowania swojego menu. Wybierz opcję PREMIUM i sam zdecyduj na co masz ochotę! Zaloguj się, planuj swoje dostawy oraz powielaj i wybieraj swoje ulubione, dietetyczne posiłki.

Diety pudełkowe na terenie Warszawy dostarczamy bezpłatnie. Okoliczne miejscowości są rozpatrywane indywidualnie. Chcesz zamawiać catering dietetyczny taniej? Wybierz dostawę na jeden adres i otrzymaj aż 150 zł rabatu! Przygotowaliśmy także w promocję, w ramach której polecając znajomych, możesz co miesiąc otrzymać 10% wartości jego zamówienia i zdobyć dietę za darmo :)

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który pomoże wybrać najlepszą dietę dla Ciebie. Zaufaj specjalistom z Pure&Fresh i wybierz smaczny i zdrowy catering dietetyczny w Warszawie.

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure&Fresh także w Warszawie

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Warszawie

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: