Catering dietetyczny
Wrocław

Wrocław

Catering dietetyczny Wrocław

Kto powiedział, że catering dietetyczny we Wrocławiu nie może być tani i smaczny?

W Pure&Fresh udowadniamy, że odpowiednio skomponowane posiłki ze świeżych i nieprzetworzonych produktów potrafią smakować równie pysznie, co Twoje ulubione słodycze. Z naszą pomocą poprawisz stan swojego zdrowia i metabolizm, schudniesz bez obaw o efekt jo-jo i osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się w kuchni i już dziś zmień swoje życie z naszą dietą pudełkową!

Oferta produktowa klienta

Wybieraj spośród wielu dostępnych planów żywieniowych i zafunduj sobie starannie skomponowane posiłki o odpowiedniej kaloryczności i bogactwie składników odżywczych. W ofercie cateringu Pure&Fresh we Wrocławiu znajdziesz diety pudełkowe dedykowane zarówno osobom o niskiej aktywności fizycznej, jak i tym, które spędzają godziny na siłowni, walcząc o zbudowanie wymarzonej sylwetki. Nie zapomnieliśmy także o osobach, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, przygotowując dla nich posiłki laktowegetariańskie.

Najzdrowszy catering we Wrocławiu

W Pure&Fresh do przygotowania diety pudełkowej, którą następnie dostarczamy prosto pod Twoje drzwi, wykorzystujemy tylko nieprzetworzone i naturalne składniki. Wzbogacenie ich o szczyptę żywności o wysokiej wartości odżywczej, czyli popularnych Superfoods, sprawia, że nasze dania są bombą witamin i zdrowia, dzięki której możesz zarówno poprawić swoją sylwetkę, jak i wzmocnić odporność.

Jedną z największych zalet naszych planów żywieniowych jest różnorodność - z Pure&Fresh przekonasz się, że odpowiednio zbilansowana dieta to nie tylko popularny kurczak z ryżem i warzywami, ale także setki innych pysznych posiłków, które pokochasz już po spróbowaniu pierwszego kęsa. Co więcej, nasz catering we Wrocławiu to również tani sposób na oszczędność czasu. Zapomnij o godzinach spędzanych w kuchni i ciesz się daniami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy.

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure & Fresh także we Wrocławiu

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Warszawie

Żyjesz w nieustannych biegu i rzadko bywasz w domu? Dowożony na terenie Wrocławia zdrowy catering Pure&Fresh zawiera nie tylko starannie przygotowane posiłki, ale także zestaw sztućców, dzięki którym możesz cieszyć się smakiem naszych dań w pracy, na uczelni czy nawet w pociągu.

Nie zapomnieliśmy także o podróżnikach, którzy sporą część swojego życia spędzają w samolocie. Bez obaw możesz wnieść wszystkie swoje pudełka, oprócz tych zawierających płynne posiłki, na jego pokład.

Fit catering we Wrocławiu dopasowany do Twoich potrzeb

Oprócz dostępnych wariantów diety pudełkowej klientom z Wrocławia oferujemy także indywidualnie skomponowane posiłki, które przygotowujemy według zaleceń lekarza prowadzącego, dietetyka czy trenera czuwającego nad Twoją sylwetką.

Możesz wykluczyć produkty, na które jesteś uczulony, a także zwiększyć podaż jednego ze składników odżywczych. W Pure&Fresh zadbamy o Twoje zdrowie i zrealizujemy plan żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.

Catering dietetyczny Pure&Fresh we Wrocławiu to gwarancja atrakcyjnej ceny, naturalnych i smacznych posiłków oraz niezbędnej dawki składników odżywczych.

Box – zakochaj się w pudełkowej diecie na zamówienie

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: