Lunchbox dla firm - Gdańsk

Catering dietetyczny dla firm

Jak nie zostać kanapkowym niewolnikiem?

Dzwoni budzik, kolejny dzień właśnie się rozpoczyna. Rutynowo wkraczasz pod prysznic, ubierasz się, w pośpiechu, jesz śniadanie i w tzw. międzyczasie przygotowujesz sobie po raz kolejny (przestałeś już liczyć) kanapki do pracy. To oznacza tylko jedno – stałeś się kanapkowym niewolnikiem. Zamiast narażać się na jedzeniową rutynę, wybierz zdrowy, pożywny i przede wszystkim oryginalny lunch box. Gdańsk to jedno z naszych ulubionych miast, dlatego też oferujemy bezpłatną dostawę wprost do Twojego biura. Żegnaj kanapkowy niewolniku, witaj oryginalny smakoszu dań z całego świata!

Zdrowy lunch box – zadbaj o energię na cały dzień!

Współcześnie stawiamy na komfortowe rozwiązania. Coraz częściej dotyczy to również naszej codziennej diety. Dlatego też firmy cateringowe, takie jak m.in. Pure&Fresh odpowiadają na potrzeby osób, które ze względu na brak czasu, a może też chęci i często pomysłu nie chcą lub nie mogą zadbać o codzienne spożywanie smacznych i zdrowych posiłków.

Na eksperymenty w kuchennym zaciszu oraz popisowe pomysły nie mamy więc za wiele czasu. Często bywa tak, że po ciężkim dniu wyzwań, jedyne o czym marzymy, to zapaść się w miękką kanapę i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Zamiast więc na siłę próbować wymyślić nowe danie, które zapakujesz jutro do pracy, wybierz lunch box od Pure&Fresh. Przygotowywane przez naszych dietetyków i szefów kuchni zdrowe posiłki, spełnią wymagania największego konesera smaków.

Lunch box z dostawą do biura w Gdańsku - postaw na zdrowe odżywianie

Chcesz osiągnąć zawodowy sukces? Musisz się więc na nim skupić. Dlatego też ludzie sukcesu często zapominają o obiedzie, ponieważ żyją w ciągłym pośpiechu. Na plan pierwszy wysuwają się inne kwestie związane np. z aktualnie wykonywanym projektem czy realizowanym przedsięwzięciem finansowym. Zamiast wybierać pomiędzy niezdrową przekąską a gotowym daniem, postaw na nasz sprawdzony i niezawodny sposób – smaczny i pożywny lunch box. Nasi dietetycy i kucharze dbają o jego niesamowite przyrządzenie – tu wszystko ze sobą współgra i wspaniale się łączy. Każda przyprawa, najmniejszy kolorowy detal warzywny ma znaczenie. Dbamy o Twój czas i dobre samopoczucie. Dzięki pożywnym i smakowitym daniom Twoja efektywność może wzrosnąć nawet dwukrotnie. Tego nie potrafi najlepsza kawa, tylko nasz apetyczny lunch box!

Zamów nasz lunch box do swojego biura na terenie Gdańska – oferujemy bezpłatną dostawę!

Zamów

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę na zestawy lunchowe skontaktuj się
z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 727-555-888 i ustal szczegóły zamówienia.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: