Diety treningowe - Gdynia

Catering dietetyczny dla sportowców

Sposób na wymarzoną sylwetkę? Zdrowe odżywianie czas zacząć!

Marzysz o pięknej i zdrowej sylwetce? Zastanawiasz się, jak ją odmienić, wyrzeźbić mięśnie i spalić tłuszcz? Pragniesz wreszcie nabrać niezłomnej pewności siebie? Czy istnieje na to jakiś sposób? Tak i w dodatku jest bardzo skuteczny. To duet idealny – diety treningowe i ćwiczenia, dzięki któremu osiągniesz wcześniej postawione cele! Pure&Fresh, fit catering działający na terenie miasta Gdynia, zadba o Twoją smaczną i pożywną dietę oraz skutecznie pomoże podjąć wyzwanie ulubionej aktywności fizycznej! Gotowy?

Diety treningowe i ćwiczenia – jak wybrać, aby się nie zrazić?

Samodzielny wybór diety może przysporzyć wielu kłopotów. Nie mając doświadczenia w tej dziedzinie, szkodzisz swojemu zdrowiu i samopoczuciu. Co więcej, po kilku dniach, a nawet posiłkach możesz zrezygnować z planu pt. „Piękna sylwetka”. Dlaczego? Widząc, że dieta czy ćwiczenia nie przynoszą spodziewanych efektów, szybko się poddasz. To zupełnie zrozumiałe, dlatego też zamiast tracić czas na poszukiwania oklepanych rozwiązań, wybierz nasze diety treningowe.

Oferujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W skład naszego zespołu wchodzą bowiem wykwalifikowani i doświadczeni dietetycy, którzy chętnie rozpoczną z Tobą żywieniową konsultację. Na początku przeprowadzimy wywiad dietetyczny, na podstawie którego dobierzemy dla Ciebie odpowiedni wariant diety. Pod uwagę zawsze bierzemy Twój aktualny stan zdrowia, ale również wcześniej przebyte choroby. Zależy nam na tym, abyś opowiedział o swoim trybie życia, o tym, czym zajmujesz się na co dzień i przede wszystkim, jaki masz cel. Istotne są dla nas również Twoje preferencje smakowe, dlatego też wybierając dietę treningową Pure&Fresh masz pewność, że otrzymasz świeże, pożywne i smaczne posiłki!

Dieta Sport+ Performance

Przykładowe posiłki w diecie Sport+ Performance
od 62.95
Cena łączna za wybrany wariant: 1259 zł

Dla kogo?

Dieta Sport+ Performance o podwyższonej zawartości węglowodanów. Idealna na osób trenujących intensywnie, pracujących nad budową masy mięśniowej i tych którzy uprawiają sporty wytrzymałościowe (kolarstwo, bieganie, pływanie).

  • zbuduj wymarzony garnitur mięśniowy
  • 30g białka w każdym posiłku (np. 150g kurczaka, indyka, kaczki, wieprzowiny, wołowiny, łososia, twarogu), codzienny zastrzyk paliwa dla Twoich mięśni
  • w każdym posiłku 100g produktu węglowodanowego
  • możliwość wyboru wersji 3 lub 5 posiłkowej
  • posiłki wzbogacone o zdrowe nienasycone tłuszcze
  • wysokie kaloryczności przy zachowaniu odpowiedniego bilansu makroskładników
  • dedykowana osobom o zwiększonej aktywności fizycznej i sportowców wyczynowych

Gdynia – z dietą treningową zdobędziesz sportowe szczyty!

W Pure&Fresh działają eksperci – dietetycy, kucharze, a nawet logistyczni mistrzowie. Nasza misja jest oczywista. Pragniemy zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zależy nam na tym, abyś osiągał sportowe i żywieniowe szczyty, dlatego też decydując się na naszą dietę pudełkową wyznaczasz konkretny i jasny cel.

Diety Pure&Fresh to opowieść o zdrowym, świadomym odżywianiu. Uwielbiamy raczyć kubki smakowe najznamienitszych koneserów, dlatego też wybierając nasz catering decydujesz się na pyszną podróż po kulinarnych zakątkach całego świata. Obiecujemy pozytywnie Cię zaskakiwać!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: