Catering dietetyczny dla sportowców Warszawa

Catering dietetyczny dla sportowców

Gdy sport zamienia się w pasję…

Wchodząc na siłownię, wiedziałeś, że to właśnie tu chcesz być. Poszłaś na zumbę, a teraz nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Pewnego dnia postanowiłeś założyć wygodny dres i sportowe obuwie, aby za moment wybiec na świeże powietrze i cieszyć się płynnością ruchów. Każdy ma swoją historię. Ruch to zdrowie i wiemy o tym bardzo dobrze, ale w połączeniu z odpowiednio dobraną dietą może faktycznie zdziałać cuda. Dla sportowców polecamy nasz catering dietetyczny z dowozem na terenie całego miasta Warszawa. Pamiętaj jednak sportowcu – zdrowo zakręcony na punkcie ruchu - aby odpowiednio skomponowane posiłki jeść w trybie slow lub stand by – tak jest po prostu zdrowiej!

Catering sportowy – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Twój dzień zaczyna się i kończy od porządnej dawki ruchu? Rano na bieżnię, wieczorem na pływalnię? Niezależnie od tego, czy trenujesz, bo się tym pasjonujesz, czy też ćwiczysz zawodowo, to na pewno jesteś świadomy, że Twoja dieta powinna być odpowiednio dobrana oraz zbilansowana pod względem składników odżywczych i witamin, które potrzebuje Twój organizm do dalszego, energicznego działania. Jak jednak pogodzić pasję, zawód, obowiązki domowe, rodzinę i jeszcze znaleźć czas na przygotowanie posiłków dla sportowca? Zanim cokolwiek powiesz, po prostu postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązanie. Pure&Fresh dostarczy pod drzwi Twojego domu w Warszawie profesjonalny, sportowy catering dietetyczny.

Dieta Sport+ Sylwetka

Przykładowe posiłki w diecie Sport+ Sylwetka
od 62.95
Cena łączna za wybrany wariant: 1259 zł

Dla kogo?

Dedykowana osobom preferującym obniżoną zawartość węglowodanów w diecie, których głownym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej i uzyskanie estetycznej, atletycznej sylwetki.

  • zbuduj wymarzony garnitur mięśniowy
  • 30g białka w każdym posiłku (np. 150g kurczaka, indyka, kaczki, wieprzowiny, wołowiny, łososia, twarogu), codzienny zastrzyk paliwa dla Twoich mięśni
  • w każdym posiłku 50g produktu węglowodanowego
  • posiłki wzbogacone o zdrowe nienasycone tłuszcze
  • wysokie kaloryczności przy zachowaniu odpowiedniego bilansu makroskładników
  • dedykowana osobom o zwiększonej aktywności fizycznej i sportowców wyczynowych

Warszawa – profesjonalny catering dla sportowców

Dieta dla sportowców musi spełniać kilka istotnych warunków, aby otrzymać tak zaszczytne miano. U nas catering dietetyczny dla fit freaków jest idealnym połączeniem między tym, co zdrowe i wartościowe dla organizmu.

Nie będziemy owijać w bawełnę! Niczym pieniądze na koncie w dniu wypłaty muszą się zgadzać, w naszych posiłkach taki sam warunek musi spełniać kaloryczność. Dla sportowców to konieczność, ponieważ podczas intensywnego wysiłku to właśnie ze spożytego dania, a dokładnie z jego składników odżywczych i witamin, pobierana jest energia do dalszego działania.

Zrównoważone posiłki i duża dawka ruchu, czyli to, co sportowcy lubią najbardziej!

Proponowany przez nas catering dietetyczny dla sportowców bazuje na zrównoważonych posiłkach, w których dominującym elementem jest białko. Ten składnik odżywczy zbawiennie wpływa na tkankę mięśniową – szybko ją regeneruje, tym samym usprawniając proces powrotu do formy sprzed intensywnego wysiłku fizycznego. Dieta pudełkowa Pure&Fresh z dowozem na terenie Warszawy dostarczy Ci również węglowodanów. To organiczne związki chemiczne, których zadaniem jest uzupełnienie tzw. glikogenu mięśniowego – rodzaj cukru zapasowego. Stamtąd właśnie Twoje mięśnie, fit freaka, mogą swobodnie czerpać energię do intensywnych ćwiczeń. Nasza dieta dla sportowców wypełniona jest po brzegi antyoksydantami. Te związki bioaktywne znajdziemy przede wszystkim w owocach i warzywach. Nic więc dziwnego, że stawiamy na świeże, sezonowe produkty. Do dzieła sportowcu!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: