Dieta bogatoenergetyczna

Wiele osób walczy z nadprogramowymi kilogramami, jednak jest też spore grono, które potrzebuje przybrać na wadze, lub jest bardzo aktywne w ciągu dnia. Specjalnie z myślą o takich osobach powstają diety wysokoenergetyczne, które w zbilansowany sposób dostarczają odpowiednia ilość kalorii dla organizmu, zachowując przy tym wszelkie wartości odżywcze i prozdrowotne. Wielkość zapotrzebowania na kalorie w ciągu dnia to jest sprawa jak najbardziej indywidualna, wszystko zależy od przemiany materii oraz stylu życia i wykonywanej pracy. Osoby wykonujące prace fizyczne w naturalny sposób mają zwiększone zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, przez co powinny one stosować specjalnie dobrana dietę wysokoenergetyczną. Dzięki temu będą mogły one zachować posiadaną wagę i nie nabawić się ujemnego bilansu kalorycznego w ciągu dnia.

Dieta pudełkowa oferowana przez naszą firmę Pure&Fresh składa się z pięciu pełnowartościowych posiłków. Śniadania na bazie jaglanki, twarogów oraz jajek. Dwudaniowego obiadu, w którego skład wchodzi najczęściej zupa krem oraz drugie danie na bazie mięsa kurczęcego, wołowiny oraz wieprzowiny. Podwieczorek, który jest tworzony na podstawie musów owocowych oraz sałatka. Wszystkie nasze dania są stworzone z wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują wyśmienity smak oraz aromat. Zróżnicowany jadłospis pozwala się cieszyć smakiem posiłków, a każdego dnia oferujemy inny zestaw potraw, dopasowany do preferencji żywieniowych naszych klientów. Dieta pudełkowa jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu samodzielnie przygotowywać posiłków do pracy lub szkoły lub chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe bez poświęcania czasu na naukę nowych przepisów.

Dieta wysokoenergetyczna - opcja dla każdego.

Dieta bogatoenergetyczna dedykowana jest dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem na kalorie. Pozwala na bezpieczny i zdrowy wzrost masy ciała poprzez stosowanie zbilansowanej diety. Smaczne posiłki przygotowywane na bieżąco i dostarczane każdego dnia wprost pod drzwi naszych klientów ułatwiają zdrowe odżywianie. Zapobiegają wzrostowi tkanki tłuszczowej oraz w zdrowy sposób pozwalają nabrać masy, bez obaw o swoje zdrowie.

Idealny posiłek poza domem

Posiłki Pure&Fresh są przywiezione wprost pod drzwi naszych klientów w jednorazowych opakowaniach, które są szczelnie zabezpieczone przed rozlaniem oraz wyspaniem produktów, dzięki czemu idealnie nadają się na posiłek poza domem. Są świetną alternatywą dla kanapek w pracy czy szkole. Smaczne i różnorodne dania zapewniają zaspokojenie głodu w każdym miejscu i o każdej sytuacji, bez obaw o to, że głód cię zaskoczy w trakcie dnia.

Wysokokaloryczna dieta od Pure&Fresh, dopasowana specjalnie do Twoich potrzeb to idealne rozwiązanie na posiłek w trakcie dnia. Postaw na zdrowie i energię!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: