Dieta odchudzająca dla dziecka

W dobie fast-foodu i nieograniczonego dostępu do sieci coraz częściej wybieramy produkty ,,instant” - batoniki i hot-dogi na stacjach benzynowych, pełne pustych kalorii kanapki w sieciowych barach, gotowe do spożycia obiady z marketu… Można tak wymieniać bez końca! Najbardziej narażone są dzieci, które w nawale zajęć spędzają coraz więcej czasu poza domem i korzystają z uroków miejskiego życia, w tym z dostępnych na każdym roku półproduktów, które nie dostarczają młodemu organizmowi składników odżywczych a jedynie cukier, tłuszcz i szkodliwe substancje zagrażające zdrowiu. Otyłość wśród dzieci to jeden z największych problemów XXI wieku!

Smaczna i zbilansowana dieta odchudzająca dla Twojego dziecka!

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka zanim nie jest jeszcze za późno! Ogromny odsetek nastolatków zmaga się z otyłością i nadwagą - to nie tylko negatywnie odbija się na ich zdrowiu, ale również obniża ich samoocenę i sprawia, że tracą pewność siebie. Nie masz pomysłu na codzienne posiłki? Pozbądź się monotonii w menu i spraw, by Twoje dziecko jadło mądrze. Pure&Fresh zadba o utratę zbędnych kilogramów, które pozwolą mu odzyskać energię i pewność siebie! Bogate w witaminy i składniki odżywcze produkty, równe odstępy między posiłkami i konsekwencja w dążeniu do celu to gwarancja zdrowia i smukłej sylwetki.

Eliminacja słodyczy nie wystarczy!

Każda osoba posiada inne upodobania żywieniowe, zapotrzebowanie na kalorię czy reakcje alergiczne. Organizm dziecka znajduje się w fazie wzrostu, dlatego wymaga szczególnego traktowania i indywidualnie dobranego jadłospisu, który eliminuje szkodliwe produkty (słodycze, fast food) i dostarcza mu substancji potrzebnych do prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego. Codzienna dawka kalorii powinna zapewniać naszym pociechom odpowiednią ilość energii do nauki i zabawy, dlatego zmniejszenie racji pokarmowych nie ma najmniejszego sensu. Pozytywne skutki przynosi wyeliminowanie ,,pustych” kalorii, które dostarczają energii na krótki czas i zastąpienie ich produktami, które są bogate w białko i witaminy. Specjaliści w Pure&Fresh stawiają na zróżnicowane menu bogate w warzywa i owoce, które z powodzeniem mogą zastąpić słodkie przekąski. Zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze, dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy skomponują zbilansowaną dietę odchudzającą dla naszych pociech, która będzie pyszna, kolorowa i bogata w składniki odżywcze niezbędne do ich prawidłowego wzrostu.

Zdrowa dieta nie musi być nudna!

Pure&Fresh oferuje Twojemu dziecku zdrową i pyszną dietę odchudzającą, która umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę ogólnego samopoczucia i odzyskanie energii do codziennych zajęć, aktywności i zabaw z rówieśnikami. Nie masz czasu na przygotowywanie kilku osobnych posiłków dla członków rodziny? Nic nie szkodzi - Pure&Fresh to również codziennie świeże lunchboxy, które Twoje dziecko może zabrać ze sobą do szkoły! Oferta firmy jest skierowana także do osób dorosłych - diety odchudzające, wegetariańskie, dla sportowców, kobiet w ciąży i wiele, wiele więcej… Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Pyszna, zdrowa dieta odchudzająca dla dzieci? Znajdziesz ją w Pure&Fresh - teraz także w formie wygodnego i codziennie świeżego lunchboxa!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: