Dieta odchudzająca dla kobiet w ciąży

,,Dieta w ciąży jest niezdrowa dla mamy i maluszka” - z pewnością nie raz spotkałaś się z taką opinią wśród rodziny i znajomych. Pewne jest, że to co jesz ma bezpośredni wpływ na Ciebie i Twoje dziecko - odpowiednio dobrana dieta sprawi, że będziesz czuła się pewnie w swoim ciele a Twój maluszek będzie się prawidłowo rozwijał na każdym etapie ciąży. Zbilansowana dieta bogata w witaminy, minerały i składniki odżywcze ułatwia powrót do sylwetki sprzed ciąży i pozytywnie wpływa na samopoczucie przyszłej mamy i jej dziecka.

Indywidualne podejście do każdej przyszłej mamy!

Przeszukując internet można odnaleźć wiele informacji i przykładowych posiłków dla kobiet w ciąży. Pure&Fresh oferuje przede wszystkim indywidualne podejście - każda osoba jest inna i ma odmienne potrzeby żywieniowe. Kobiety w stanie błogosławionym potrzebują szczególnej opieki a co za tym idzie również spersonalizowanej diety, która pozwoli im przetrwać 9 nadchodzących miesięcy w dobrej formie. Najważniejsze są zbilansowane posiłki bogate w białko, minerały i składniki odżywcze oraz unikanie tzw. ,,pustych kalorii”, które szczególnie w tym okresie odkładają się na ciele.

Zdrowie mamy i maluszka przede wszystkim!

Dieta odchudzająca w ciąży powinna być przede wszystkim zdrowa i urozmaicona - pozwoli to przetrwać mamie trudniejszy okres i przygotuje organizm dziecka na zróżnicowane posiłki. Odpowiednia kaloryczność dań, stałe godziny posiłków oraz unikanie wieczornego podjadania zagwarantują dobre samopoczucie, spowolnią przyrost zbędnej tkanki tłuszczowej i pozwolą cieszyć się smukłą sylwetką po porodzie. Wiele kobiet już w pierwszym trymestrze obserwuje wzmożony apetyt oraz zapotrzebowanie na wysokokaloryczne dania - zbilansowana dieta zapewniająca potrzebne składniki odżywcze sprawi, że nie będziesz podjadała niezdrowych przekąsek. Dietetycy Pure&Fresh oferują dietę odchudzającą dla kobiet w ciąży, która jest bogata m.in. w: niezbędny do prawidłowego rozwoju płodu kwas foliowy, zapobiegające anemii żelazo oraz wiele innych witamin i minerałów obecnych w produktach ogólnodostępnych. Indywidualnie skomponowane menu to wiele prostych do wykonania dań, które przygotujesz szybko z dostępnych pod ręką produktów.

Zdrowa dieta dla każdego!

Etap ciąży masz już za sobą? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Szukasz zbilansowanej diety wegetariańskiej? A może nie wiesz jak zmobilizować swojego partnera i przekonać go do zmiany tryby życia? W ofercie Pure&Fresh znajdziesz różnego rodzaju diety - dla panów, sportowców, wegetarian oraz wiele, wiele innych… Wejdź na stronę, wybierz odpowiedni produkt i zacznij walkę o zdrowie i piękną sylwetkę! Dietetycy Pure&Fresh skomponują dopasowane do Twoich potrzeb i upodobań menu, dzięki któremu pozbędziesz się zbędnych kilogramów i unikniesz efektu jo-jo. Popularnym produktem w ofercie firmy są również codziennie świeże lunchboxy, które pozwolą zaoszczędzić cenny czas i stopniowo będą przybliżać Cię do wyznaczonego celu!

Dieta odchudzająca w ciąży?! Pure&Fresh to zbilansowane menu, które zapewni przyszłej mamie i maluszkowi niezbędne witaminy, minerały i składnik odżywcze.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: