Dieta indywidualna

Bardzo ciężko jest odżywiać się w zdrowy sposób. Zamiast spożywania naturalnych posiłków z bogatym spektrum wartości odżywczych, zazwyczaj wybieramy szybkie jedzenie na mieście. Kupujemy słodycze, a na obiad i kolację zjadamy gotowe dania. Takie posiłki sprzyjają otyłości i chorobom układu krążenia oraz wątroby. Wielu ludzi miewa również problemy wymagające unikania konkretnych składników. Jedni nie mogą jeść mięsa, inni nie mogą zajadać się wszystkimi warzywami. W firmie Pure&Fresh oferujemy dietę indywidualną, która zaspokoi potrzeby osób, które wymagają indywidualnego podejścia.

Nasza oferta obfituje w posiłki wykonane wyłącznie z najlepszych składników. Wybieramy je na podstawie wartości odżywczych oraz - w przypadku diety indywidualnej - także Twoich predyspozycji, przebytych i aktualnych chorób oraz wyników badań krwi. Nasi dietetycy w odpowiedni sposób dobierają składniki i tworzą z nich kulinarne arcydzieło, które nie tylko będzie Ci smakowało, ale także przyczyni się do poprawy stanu zdrowia. Za pomocą właściwie zbilansowanych potraw, odzyskasz siły witalne i zrzucisz lub zyskasz kilogramy, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dieta indywidualna spełni Twoje potrzeby

Jeśli posiadasz pewne skonkretyzowane problemy zdrowotne i potrzebujesz indywidualnego podejścia, to koniecznie wypróbuj naszą dietę indywidualną. W ramach niej, otrzymasz jedynie wyselekcjonowane składniki i posiłki, które będą uwzględniać wymogi Twojego organizmu. Nasi dietetycy dobiorą połączenia na podstawie wyników Twoich badań. Wezmą pod uwagę Twoje predyspozycje i będą unikać stosowania składników, których nie lubisz lub których nie toleruje Twój organizm. Wszyscy są wyspecjalizowani w swoim zawodzie i prezentują najwyższy poziom wiedzy w tym zakresie. Jeśli zatem dostałeś od swojego lekarza pewne wytyczne co do posiłków lub jeśli martwisz się o swoje zdrowie, to dieta indywidualna jest przeznaczona dla Ciebie. Warto z niej skorzystać także wtedy, gdy Twoi bliscy cierpieli na nietypowe problemy zdrowotne a Ty, zawczasu chcesz ich uniknąć. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie posiłki są przygotowywanie w sterylnych warunkach. Każdy składnik jest dogłębnie oceniany pod kątem przydatności i użyty jedynie wtedy, kiedy okaże się pozbawiony wad.

Pomoc w każdej chorobie

Dieta indywidualna online skupia się głównie na rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Wybieramy składniki i całe posiłki na podstawie przebytej lub trwającej choroby. Jeśli cierpisz na problemy wątrobowe, to wybierzemy tylko takie posiłki, które jej nie obciążają. Gdy z kolei chorujesz na cukrzycę to stworzymy takie menu, które przez niski indeks glikemiczny nie będzie powodować podwyższania cukru we krwi. Być może Twoim problemem jest duża ilość cholesterolu? Wtedy dobierzemy takie składniki, które szybko go obniżą.

Jakie korzyści smakowe niesie dieta indywidualna?

Dzięki zastosowaniu indywidualnej diety Pure&Fresh, możesz stworzyć spersonalizowany jadłospis. Możesz wykorzystać swoje ulubione składniki i na nich oprzeć podstawy diety. Unikniesz smaków, które Ci nigdy nie odpowiadały, a my zastąpimy je innymi. Dzięki kontaktowi z naszymi pracownikami, możesz także połączyć składniki w nietypowy sposób który znasz tylko Ty, np. stosując połączenia zapoczątkowane przez Twoją matkę, babcię czy ukochaną osobę. Możliwości na zaspokojenie smaku są nieograniczone!

Dieta dla zabieganych

Jeśli podczas dnia brak Ci czasu na jakiekolwiek posiłki, a jednak cierpisz na niedobór pewnych składników lub Twój organizm ma problemy z ich przyswajaniem, to warto skorzystać z diety indywidualnej. Pozwoli ona na dostarczanie organizmowi wysokiej jakości składników odżywczych, w tym wzorowo dobranej ilości makroelementów, czyli białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Patrzymy dokładnie także na mikroelementy, czyli witaminy i minerały, których bardzo potrzebuje Twój organizm podczas chorób i schorzeń.

Nietypowe dolegliwości

Firmy cateringowe zazwyczaj wykorzystują utarte szlaki i oferują znane rozwiązania, np. dietę dla osób z nietolerancją laktozy. My, w firmie Pure&Fresh celujemy zdecydowanie wyżej, zatem stawiamy na podejście indywidualne. Dlatego potrafimy sprostać nawet najcięższym przypadkom, takim jak brak tolerancji składników, które dla innych firm są podstawą każdej diety. Dla nas nie ma sytuacji nie do rozwiązania!

Dieta dostosowana tylko i wyłącznie pod Ciebie

Dieta indywidualna online Pure&Fresh daje także możliwość wyboru smaków i połączeń, które lubisz. Być może uwielbiasz słodkie smaki i chcesz je mieć w każdym posiłku? Nie ma problemu! Może jednak lubisz coś zupełnie odwrotnego i kochasz potrawy mocno słone? Z chęcią podejmiemy się również tego zlecenia. Nie obawiaj się, tylko przedstaw naszym dietetykom nawet najbardziej niespotykane rozwiązania. Z chęcią wprowadzimy je do Twojego menu!

Dieta indywidualna to wybawienie dla Twojego organizmu

Dieta indywidualna catering Pure&Fresh z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Odzyskasz swoje zdrowie, znajdziesz możliwość skosztowania nowych smaków, a także skorzystasz z nowych połączeń, których wcześniej nie znałeś. Nasi pracownicy pomogą Ci na każdym etapie zamówienia, zatem skorzystaj z oferty i zamów indywidualną dietę online Pure&Fresh już dziś!

Dieta indywidualna online Pure&Fresh spełni Twoje oczekiwania. Dietetycy wezmą pod uwagę Twoje badania, preferencje smakowe i uczulenia, a Ty odzyskasz zdrowie!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: