Dieta indywidualna na masę

Efektywny trening na siłowni dzieli się zazwyczaj na dwie fazy. Pierwszą z nich jest faza masy, która polega na zwiększeniu kaloryki potraw. Ma to na celu poprawę wyników siłowych i zwiększenie rozmiaru mięśni. Natomiast faza redukcyjna następuje tuż po zakończeniu fazy masy i ma za zadanie zredukować tłuszcz zalegający pod skórą. Wiele osób trenujących na siłowni nie zdaje sobie sprawy z wpływu jakości diety na wyniki siłowe i wzrost mięśni. W firmie Pure&Fresh postanowiliśmy pomóc i stworzyć dietę indywidualną, która zapewni doskonałe wyniki.

W Pure&Fresh już od lat tworzymy najwyższej jakości diety, które uzupełniają menu sportowców praktycznie każdego rodzaju, zarówno tych na profesjonalnym, jak i na amatorskim poziomie. Dbamy także o klientów spędzających czas przed komputerem lub wykonujących pracę umysłową, którzy potrzebują zupełnie innych rozwiązań. Stale się rozwijamy i wraz z naszymi dietetykami tworzymy coraz ciekawsze posiłki o coraz większej zawartości zdrowych makro- i mikroelementów. Dlatego wszystkie diety Pure&Fresh pozwalają naszym klientom na uzyskanie lepszej sylwetki i poprawę zdrowia. Poznaj dietę indywidualną, która jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Sam skomponuj swoje posiłki

Charakterystyczną cechą naszej diety indywidualnej na masę jest personalizacja potraw. Dajemy możliwość wyboru interesujących smaków, bacznie wysłuchujemy informacji na temat Twoich preferencji żywieniowych i zwracamy uwagę na ewentualne problemy układu trawiennego. Możesz zdecydować o ostrości Twoich dań, zmienić nieco ich kompozycję czy nawet zastosować nieszablonowe połączenia. W Pure&Fresh wiemy bardzo dobrze, że dieta na masę powinna obfitować w dużą ilość łatwo przyswajalnego białka. Dlatego też każdy posiłek posiada wysokobiałkowe składniki, takie jak mięso z kurczaka, różnego rodzaju ryby, mięsa wołowe oraz wieprzowe. Białko zwierzęce uzupełniamy białkiem roślinnym, pochodzącym przykładowo ze zdrowego twarożka. Tylko od Ciebie zależy jak skomponujesz swoje menu. Jednak niezależnie od tego jakie są Twoje preferencje żywieniowe, w firmie Pure&Fresh zadbamy o doskonałe wykonanie każdego dania, od śniadania, aż po samą kolację.

Dieta na masę a sukces

Ludzkie mięśnie do wzrostu potrzebują nadwyżki kalorycznej i dużej ilości białka. To właśnie białko jest bezpośrednim i zarazem jedynym budulcem mięśni, od którego zależą nasze wyniki siłowe i zwiększenie wymiarów ciała. Niestety wielu trenujących nie jest świadomych wpływu białka na organizm, co często skutkuje niezadowoleniem z posiadanej sylwetki. Dieta na masę niweluje ten problem całkowicie, gdyż są zawarte w niej wszelkie, istotne do zwiększenia masy mięśniowej składniki.

Dietuj z głową!

Z należytym szacunkiem traktujemy także witaminy i minerały. W każdym posiłku stosujemy jedynie nieprzetworzone składniki, które są pełne dobrze przyswajalnych witamin, z czego kilka realnie przysługuje się zwiększaniu masy mięśniowej. Dieta indywidualna na masę pozwoli Ci nie tylko zbudować lepszą masę mięśniową, ale także przyczyni się do poprawy zdrowia i zwiększenia ilości witamin w krwioobiegu. Zadbaj o siebie, nie ćwicz na darmo, zacznij komponować swoje posiłki już dziś!

Dieta indywidualna na masę Pure&Fresh dosłownie zmieni Twoje życie. Wysokobiałkowe i zdrowe składniki możesz wybrać sam. Sam zdecyduj także o smakach!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: