Dieta indywidualna odchudzająca

Dieta odchudzająca zawsze stawia duże wymagania względem jakości jedzenia i stosunku wartości odżywczych. W firmie Pure&Fresh zadbaliśmy o to, abyś otrzymał wyselekcjonowane produkty i doskonałe, dobrze przyswajalne źródło białka. W wersji indywidualnej weźmiemy pod uwagę także Twoje nietypowe rozwiązania, połączenia i preferencje smakowe. Skomponuj razem z naszymi dietetykami swoją wymarzoną dietę i poznaj jej zalety od tej drugiej, lepszej strony.

W Pure&Fresh dbamy o Twoje zdrowie i efektywność w działaniu już od samego procesu komponowania. Od lat wybieramy tylko najlepsze składniki, które zapewniają dobrą wchłanialność, dzięki wzorowej świeżości, a nasi kucharze tworzą takie połączenia smakowe, które będą potrafiły Cię dosłownie zadziwić. Z kolei dietetycy Pure&Fresh traktują pracę jako powołanie. Dzięki nim możesz mieć pewność, że wszystkie posiłki będą bogate w niezbędne do funkcjonowania organizmu witaminy i makroelementy.

Twoja spersonalizowana dieta odchudzająca

Indywidualna dieta stanowi doskonały wybór dla osób, które liczą na możliwość personalizacji swoich posiłków. Dzięki niej możesz wdrożyć do swojego menu swoje ulubione wariacje znanych dań. Możesz przekazać nam rozwiązania, które wiele lat temu wprowadziła Twoja najbliższa rodzina w kuchni. Warto także byś poinformował naszych pracowników o Twoich preferencjach względem słoności czy ostrości potraw. Możliwości smakowe są nieograniczone. Sama personalizacja jest także świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na pewne choroby lub nietypowe problemy z układem trawiennym. Co prawda wszyscy dobrze znamy kłopot z nietolerancją laktozy czy glutenu. Zdarzają się jednak takie dysfunkcje, o których się nie mówi na forum publicznym. Rzadkie problemy z trawieniem kaszy czy mięsa danego rodzaju powodują, że większość firm cateringowych ich w ogóle nie uwzględnia w swoim menu. W Pure&Fresh jest zupełnie inaczej. Podczas zamówienia diety indywidualnej przekaż nam wszystkie ważne informacje, a nasi kucharze i dietetycy stworzą dietę na miarę Twoich wymogów.

Odchudzanie z Twoimi wytycznymi

Dieta redukcyjna jest wymagająca. Często nawet bardzo. Przez zmniejszoną ilość kalorii możesz stać się wrażliwy na smaki i odczuwać każdy posiłek jako nagrodę i dar od losu. Zadbaj o to, by każdy z nich faktycznie taki był. Możesz to zrobić personalizując swoją dietę w Pure&Fresh! Powiedz nam jakie smaki uwielbiasz, z czego czerpiesz największą radość i na jakie posiłki czekasz całymi dniami. Nasi kucharze i dietetycy zadbają o to, byś każdą potrawę odczuwał właśnie w ten sposób.

Wspomóż swoje zdrowie

Komponując swoją dietę możesz posiłkować się wynikami badań krwi, wynikami USG wskazującymi na problemy nerek, wątroby czy żołądka. Powiedz nam o dolegliwościach po spożyciu danego rodzaju jedzenia. Przekazując nam ważne informacje tworzysz jednocześnie taką dietę redukcyjną, która przyczyni się zarówno do poprawy zdrowia, jak i zrzucenia nadmiarowych kilogramów. Zadbaj o siebie razem ze smaczną dietą indywidualną odchudzającą, którą możesz spersonalizować względem smaków i połączeń. Zobacz sam jakie to proste!

Dieta indywidualna odchudzająca od Pure&Fresh cechuje się zawsze wysoką ilością białka, możliwością personalizacji smaku i smacznymi, ciekawymi daniami.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: