W diecie PREMIUM
to Ty decydujesz na co masz ochotę

Codziennie wybieraj spośród 12 proponowanych dań

Wiosenna promocja Premium

Codziennie wybieraj spośród 12 proponowanych dań

Utrzymanie doskonałego samopoczucia, formy i wyrzeźbionej sylwetki u osób aktywnych wymaga dostarczania kwasów tłuszczowych, białka, węglowodanów oraz witamin, minerałów i błonnika w odpowiedniej kombinacji. Wybierając PREMIUM zapewnisz swojemu organizmowi energetyczny zastrzyk niezbędnych składników. Menu programu nigdy Ci się nie znudzi – zapewnia on możliwość wyboru 5 spośród 13 dań proponowanych na dany dzień, a także zawiera potrawy z ryb i owoców morza. Dodatkową zaletą jest opcja dań premium z podwyższoną zawartością protein. Popraw swój metabolizm. Pozostań w doskonałej formie i wzorowym zdrowiu przez cały rok. Activate your potential.

Dieta Premium

Kaloryczność 1 dzień Miesiąc (20 dni roboczych)
1300 kcal 62.95 1399 1259 zł
1500 kcal 64.95 zł 1449 1299 zł
1800 kcal 67.95 zł 1549 1359 zł
2000 kcal 69.95 1599 1399 zł
Zamów Premium

Przykładowe menu

Jajka faszerowane pieczarkami

7:00

Śniadanie

Nerkownik

10:00

Danie węglowodanowe / deser / koktajl

Pad Thai z kurczakiem

13:00

Obiad

Sushi

16:00

Ryba

Sałatka z kurczakiem

19:00

Sałatka / zupa / danie wegetariańskie

Dieta energetyczna przy dużej
aktywności fizycznej

Dla kogo?

Dla osób poszukujących zróżnicowanych smaków, nie lubiących nudy. Poczuj się kimś wyjątkowym.

  • ułóż własny jadłospis zawierający ulubione dania
  • powielaj ulubione potrawy
  • zwiększona ilość protein i błonnika
  • codziennie dostępne dania rybne bogate w kwasy omega 3
  • zróżnicowane źródła pełnowartościowego białka
  • zmniejszone ryzyka chorób serca i nowotworów
  • możliwość zbudowania diety od 3 do 5 posiłkowej
  • dedykowana dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej
Zamów Premium
Zestaw dań diety Premium

Catering premium dla osób pełnych energii

Dieta Premium jako jedyna na rynku posiada możliwość zmiany menu. Wystarczy zalogować się do panelu Klienta, aby móc samodzielnie powielać oraz zmieniać swoje posiłki. U nas sam decydujesz na co masz ochotę #MyDietMyRules! Wariant Premium dedykowany jest osobom o zwiększonej aktywności fizycznej. Posiada zwiększoną ilość protein i błonnika. Oferuje możliwość zróżnicowania i indywidualnego dopasowania proporcji białka, tłuszczy i węglowodanów. Energetyczna dieta składa się z 5 zbilansowanych posiłków: pełnowartościowego śniadania na bazie twarogu, jajek lub płatków owsianych, dania węglowodanowego (lub deseru), obiadu (wołowina, drób) a także sałatki i dania rybnego.

Utrzymanie doskonałego samopoczucia, formy i wyrzeźbionej sylwetki oraz zachowania właściwej diety u osób aktywnych fizycznie, np. biegaczy wymaga dostarczania kwasów tłuszczowych, białka, węglowodanów oraz witamin, minerałów i błonnika w odpowiedniej kombinacji. Wybierając PREMIUM zapewnisz swojemu organizmowi energetyczny zastrzyk niezbędnych składników. Menu programu nigdy Ci się nie znudzi – zapewnia on możliwość wyboru 5 spośród 13 dań proponowanych na dany dzień, a także zawiera potrawy z ryb i owoców morza. Dodatkową zaletą jest opcja dań premium z podwyższoną zawartością protein. Popraw swój metabolizm. Pozostań w doskonałej formie i wzorowym zdrowiu przez cały rok. Dieta dostępna jest w czterech kombinacjach kalorii.