Dieta redukcyjna

Kiedy waga zaczyna wskazywać zbyt dużą ilość kilogramów, wiele osób decyduje się przejść na dietę. Tylko jak zrobić to mądrze i z głową? Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie diety redukcyjnej. Jej zasady są niezwykle proste - nalezy zmiejszyć o określona wartość ilosc spozywanych kalorii, względem zapotrzebowania na nie w ciągu dnia. To tyle jeśli chodzi o teorie - w przypadku praktyki bywa trudniej, dieta redukcyjna nie jest cudem - jest to zbilansowane rozwiązanie, która pomoże zmniejszyć masę ciała. Jest ona stosowana u osób chorujących na otyłość i cierpiących na nadwagę. Wiele osób na diecie redukcyjnej zadaje sobie pytanie - co jeść? Ułożenie jadłospisu w ten sposób, aby całość posiłków dostarczała odpowiednia ilość mikroelementów i makroskładników, nie jest proste. Dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty Pure&Fresh.

Jesteśmy firmą zajmującą się w profesjonalny sposób cateringiem dietetycznym. Już w pięciu miastach Polski zaufały nam tysiące klientów, którzy każdego dnia odbierają swoje posiłki wprost spod swoich drzwi. W ofercie Fresh&Go znajdują się różne propozycje dietetyczne w tym, diety wegańskie oraz bezglutenowe. Nasze posiłki komponujemy ściśle wedle preferencji klientów.

Jeśli dieta redukcyjna, to jaki jadłospis?

Na początku należy zacząć od określenia swojego zapotrzebowania kalorycznego, czyli wziąć pod uwagę w obliczeniach, płeć, wiek, rodzaj wykonywanej pracy oraz poziom aktywności fizycznej w ciągu dnia. Zapotrzebowanie na kalorie będzie inne zarówno dla osób pracujących fizycznie, jak i dla tych, które pracują statycznie. Jeśli chcemy schudnąć, jednak nie wiemy jaka waga będzie odpowiednia, dobrym sposobem jest skorzystanie z wskaźnika NMC, która w łatwy sposób określi należną masę ciała.

Nasz catering w Pure&Fresh składa się z czterech pełnowartościowych posiłków, z czego jeden z nich to dwudaniowy obiad. W jego skład wchodzi zupa - najczęściej jest to sycąca zupa-krem, na przykład z dyni lub buraczków a także drugie danie, przygotowane na bazie najczęściej mięsa kurczęcego, rzadziej wołowiny i wieprzowiny. W piątki w naszych pudełkach, znajdą państwo dania rybne. W każdej chwili w łatwy sposób można podejrzeć jadłospis na cały tydzień - jest on przez nas aktualizowany na bieżąco na naszym portalu internetowym. Redukowanie kalorii powinno odbywać się z głową - zbyt mała ilość jedzenia spowoduje, że będziemy odczuwali głód, co spowoduje szybkie zniechęcenie i powrót do starych nawyków żywieniowych. Układając jadłospis, najbezpieczniejszą opcją przy diecie redukcyjnej, jest obcięcie kalorii o maksymalnie 500 jednostek. Pozwoli to zrzucić zbędne parę kilogramów - w przypadku gdy dodamy do tego umiarkowany wysiłek fizyczny, efekty na pewno będą bardziej spektakularne.

Menu diety redukcyjnej

Przy zastosowaniu tego typu diety, nie ma tak naprawde ograniczeń w spożywanych potrawach, jedyne co nas ogranicza to ilość kalorii. Dobrze, aby posiłki były zdrowe i zbilansowane - z drugiej strony jeden batonik wpisany do jadłospisu raz na tydzień, nikomu nie zaszkodzi. Nasi klienci nie muszą martwić się układaniem menu, ani nawet przygotowywaniem posiłków, ponieważ my zajmujemy się wszystkim od A do Z. Jedyne co pozostaje dla Ciebie, to radość z konsumpcji smacznych i zdrowych dań, każdego dnia. Najważniejszą zasadą przy diecie redukcyjnej, jest spożywanie posiłków w równych odstępach czasu co mniej więcej 3-4 godziny - nie doprowadzamy wtedy do spadków energii oraz ograniczamy napady nagłego głodu, kiedy to istnieje ryzyko spożycia większej niż założona ilości kalorii. Komponowanie posiłków opiera się na prostej zasadzie, którą wykorzystujemy w naszej diecie pudełkowej. Ta zasada to 25% kalorii zawartych w śniadaniach, 40% zawartych kalorii w obiadach, 5% w deserze oraz 20% w kolacji.

Dieta - jakie to proste

Wielu osobom dieta kojarzy się z czymś nieprzyjemnym, jednak z Pure&Fresh wcale nie musi tak być. Smaczne i różnorodne posiłki, sprawią, że nie odczujesz zmiany na gorsze w swoim żywieniu. Specjalnie skomponowane składniki, pozwalają uzyskać pełnowartościowe posiłki mieszczące się w określonej przez klientów kaloryczności. Dzięki naszej diecie pudełkowej, w przyjemny sposób możesz zrzucić wagę, dążąc do wymarzonej sylwetki. Bez tracenia czasu na przygotowywanie posiłków, ani ważenia odpowiedniej ilości składników czy też zapisywania spożywanych dań. Dzięki naszym wyjątkowo szczelnym opakowaniom, nasze posiłki doskonale nadają się do tego, by zabrać je ze sobą do pracy czy szkoły, bądź na uczelnię. Dzięki daniom z naszej oferty, dieta przestaje kojarzyć się z wyrzeczeniami i nie do końca smacznymi potrawami. Zyskujesz nie tylko wymarzona wagę, ale i zdrowie, a przede wszystkim lepsze samopoczucie.

Wymarzona sylwetka z uśmiechem na ustach? To możliwe, nasza dieta pudełkowa Pure&Fresh dostarczana jest wprost pod Twoje drzwi i pozwala zredukowac mase ciala bez rezygnowania ze smacznych posiłków.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: