Dieta redukcyjna 2200 kcal

Jemy po to, aby żyć, a nie żyjemy po to, aby jeść. Jednak ciężko nieraz oprzeć się pokusie pysznych potraw, kiedy kuszą one swoim dobrym smakiem i wyglądem. Często za takie grzeszki pokutujemy potem stając na wadze, kiedy to okazuje się, że niestety, ale pokazuje ona o kilka kilogramów za dużo. Wtedy w naszej głowie zapala się czerwona lampka pod tytułem - “pora coś z tym zrobić”! Dobrze jest wiedzieć jakie jest nasze zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia i na tej podstawie ustalić optymalny jadłospis. Osoby aktywne fizycznie mają podwyższone zapotrzebowanie na kalorie, dlatego u większości z nich sprawdzi się dieta redukcyjna 2200 kcal.

Smaczne i zawsze świeżo przygotowane potrawy, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce i zjeść, kiedy najdzie Cię na to ochota ? Takie są właśnie posiłki od naszej firmy Pure&Fresh. Najlepszą jakość naszych potraw zawdzięczamy dobrym produktom i ciekawym przepisom opracowywanym przez naszych dietetyków, zgodnie z wytycznymi jakie stawiają nam klienci. Nasze pudełka można znaleźć w pięciu miastach Polski, gdzie dowozimy je bezpłatnie pod same drzwi klienta. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się zdrowiem i smacznym posiłkiem w ciągu dnia.

Dieta redukcyjna 2200 kcal - jadłospis

Warto pamiętać o tym, że po tego typu dietę powinny sięgać osoby, które pracują fizycznie oraz aktywnie uprawiają sport lub chcą wyjść z diety niskokalorycznej. Jadłospis w tej diecie powinien się opierać na odpowiedniej ilości spożywanych białek i węglowodanów w ciągu dnia. Tylko właściwie dobrane proporcje tych wartości odżywczych pozwolą na zdrową utratę masy ciała. Przykładowy jadłospis, jaki oferujemy naszym klientom w Pure&Fresh to: zawartość 30 dag białka w każdym posiłku, 100 dag węglowodanów oraz kwasy tłuszczowe nasycone. Wysokokaloryczne posiłki, które w zależności od wybranej opcji można podzielić na 5 lub 3 posiłki w ciągu dnia. Każdy posiłek jest już gotowy do spożycia, a do każdego pudełka dodajemy jednorazowe sztućce, więc możesz je zabrać ze sobą wszędzie i zjeść w odpowiednim momencie.

Smaczna dieta

Kto powiedział, że dieta musi być męką i nie może być smaczna? My ten mit obalamy, gdyż nasze różnorodne posiłki nie tylko dostarczają energii, ale także są uciechą dla podniebienia. Idealnie skomponowane smaki, które łączą się ze sobą w zgraną całość pozwolą cieszyć się każdym posiłkiem i zapomnieć o tym, że jest się na diecie. Wśród wielu potraw oferujemy naszym klientom burgery, pyszne zupy krem, warzywne chrupiące sałatki i, na osłodę, desery na bazie musów owocowych. Spożywając smaczne potrawy także można stracić na wadze i to z uśmiechem na ustach. Pudełkowa dieta redukcyjna 2200 kcal pozwoli, w połączeniu z wykonywanymi aktywnościami w ciągu dnia, bez wysiłku zredukować masę ciała i zadbać o zdrowie. Warto kontrolować swoją wagę i dbać o jej poprawną wartość, ponieważ już niewielka nadwaga może prowadzić w konsekwencji do groźnych chorób i zwyrodnień. Nie wspominając nawet o tym, jak negatywnie wpływa ona na nasze codzienne aktywności towarzyskie czy zawodowe, prowadząc do osłabienia organizmu.

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy i jesteś osobą aktywną fizycznie, to dieta redukcyjna 2200 kcal od Pure&Fresh to coś dla Ciebie!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: