Dieta redukcyjna białkowa

Często osoby trenujące na siłowni błędnie zakładają, że redukcja tkanki tłuszczowej jest łatwa. Wedle ich wiedzy bowiem nie wymaga niczego innego, poza zmniejszeniem ilości pożywienia. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Dieta podczas redukcji, pozbawiona bardzo istotnego białka, niestety przynosi zupełnie odwrotne skutki. Otóż poza zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, rykoszetem dostają także zbudowane mięśnie podczas “fazy masowej”. Przez małą ilość białka organizm sięga po zapasy energii skumulowane właśnie w nich, co powoduje ich bardzo szybkie zanikanie.

W Pure&Fresh chcemy zadbać o trenujących, dla których poza mniejszą ilością tłuszczu, liczą się również tkanka mięśniowa. Z tego właśnie powodu, z przyjemnością prezentujemy dietę redukcyjną białkową, w której zawarta jest wzorowa ilość tego składnika. Pozwoli ona na zachowanie większości Twoich mięśni podczas etapu zrzucania tkanki tłuszczowej. W ekipie Pure&Fresh posiadamy najlepszych dietetyków i kucharzy, którzy skomponują dania najwyższej klasy, a ich kreatywność zapewni także doskonałe smaki wszystkich potraw.

Główne założenia diety białkowej na redukcję

Istotą diety białkowej jest zapewnienie zwiększonej podaży białka i innych aminokwasów. Powoduje to, że organizm podczas okresu zmniejszonej kaloryki nie sięga po zapasy energii zalegające w tkance mięśniowej. Brak odpowiedniej podaży białka niestety zwykle objawia się bardzo nieprzyjemnym efektem zmniejszenia mięśni. Tylko z tego powodu wielu mężczyzn trenujących na siłowni jest bardzo niezadowolonych ze swoich sylwetek podczas lata, dlatego warto z tym walczyć. Dieta redukcyjna białkowa Pure&Fresh zapewnia w swoim składzie wysokobiałkowe składniki, które niwelują całkowicie ten problem. Ryby, kurczak, mięso wieprzowe czy wołowe oraz cielęce, są bogate w białko zwierzęce. Posiłki uzupełniamy białkiem pochodzenia roślinnego, z produktów takich jak biały ser. Bardzo dokładnie dbamy o czystość i świeżość naszych dań. Przygotowujemy je w sterylnych warunkach, używając jedynie nieprzetworzonych produktów, które zapewniają dużą ilość witamin i minerałów.

Pełnowartościowe potrawy o bogatym smaku

Wszystkie dania zawarte w diecie redukcyjnej białkowej Pure&Fresh są smaczne i mimo mniejszej kaloryki są także sycące. Używamy do ich skomponowania ciekawych połączeń, które często są autorskimi projektami naszych kucharzy. Pracujący w naszej firmie dietetycy dobierają produkty na zasadzie ich cech i posiadanych witamin oraz mikroelementów. Ich ogromna wiedza pozwala na takie dobieranie i łączenie produktów, które pozwoli by każdy klient osiągnął wymarzony efekt zredukowania wagi, bez pozbywania się swoich cennych mięśni.

Dieta białkowa wspomoże Twoją redukcję

Całą firmą Pure&Fresh dbamy o Twoje samopoczucie i zdrowie, a także o polepszenie Twoich wyników i wzmocnienie efektu treningów. Stosując dietę redukcyjną białkową możesz być pewien, że wyćwiczone podczas zimy mięśnie nie spadną. Pozbędziesz się jedynie zalegającego pod skórą tłuszczu, który likwiduje przyjemność płynącą z ćwiczeń. Skorzystaj koniecznie z naszej oferty i zasmakuj nowych potraw!

Dieta redukcyjna białkowa Puire&Fresh łączy w sobie pyszne smaki, jak i wysoką zawartość białka. Wspomóż swoje odchudzanie zachowując mięśnie.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: