Dieta redukcyjna dla kobiet

Kobiety rzadko kiedy zadowolone są ze swojej sylwetki, wciąż nieustannie znajdują w niej mankamenty do poprawki, wśród jednych z nich znajduje się zbyt wysoka waga lub niechciane boczki czy fałdki na brzuchu. Z tego powodu często też decydują się na przejscie na dietę. Dieta redukcyjna dla kobiet różni się od diety dedykowanej dla mężczyzn. Co ważne, wspomaga ona odkrycie mięśni u kobiet, które regularnie uprawiają sport, bo jak wiadomo dopiero połączenie aktywności fizycznej ze zbilansowaną dietą daje odpowiednio wymierne efekty.

Dieta redukcyjna oferowana przez naszą firmę cateringową Pure&Fresh składa się z 4 zbilansowanych posiłków, z czego każdy z nich dedykowany jest na inna porę dnia. Nie zapomnieliśmy o alergikach i weganach, przez co w naszej ofercie można znaleźć jadłospisy ułożone specjalnie dla nich. Podstawą diety redukcyjnej jest obliczenie zapotrzebowania kalorycznego, które jest zależne od masy wyjściowej ciala, wieku oraz wykonywanej pracy i dodatkowych aktywności. Każda kobieta powinna indywidualnie dopasować do swoich potrzeb ilość kalorii, od których następnie należy odjąć maksymalnie 500 kalorii.

Dieta redukcyjna dla dziewczyny - nie taki diabeł straszny?

W tej metodzie odżywiania nie istnieją tak naprawdę żadne wyłączenia produktów żywieniowych. Dozwolone są nawet słodycze, o ile mieszczą się one w zapotrzebowaniu kalorycznym na dany dzień. Nie jest też to żadna dieta cud, to raczej sposób odżywiania, który wprowadzony na stałe pozwala zachować smukła sylwetkę i cieszyć się zdrowiem każdego dnia. Dzięki temu, że nie mamy ograniczeń, posiłki w tej diecie wciąż pozostają smaczne i przede wszystkim bogate w źródła witamin i mikroelementów. W takiej diecie powinno spożywać się 4-5 posiłków w ciągu dnia w równych odstępach czasu, dlatego nasza dieta pudełkowa idealnie sprawdzi się przy tej metodzie odżywiania, ponieważ umożliwia zabieranie posiłków w dowolne miejsce, bez względu na okoliczności.

Co jeść, aby stracić na wadze?

Dieta redukcyjna dla kobiet zakłada wykluczenie jedzenia typu Fast-food, produktów wysoko przetworzonych, słodzonych napoi oraz produktów mlecznych, takich jak naleśniki czy słodkie bułki. Zaleca się spożywanie dużej ilości warzyw i owoców, kasz, chudego mięsa, jaj i sałatek na bazie sałat i dressingów jogurtowych. 50% zapotrzebowania na kalorie powinny zaspokajać węglowodany, zaś pozostałe dwie części: białka oraz tłuszcze. Dobrze wiemy w Pure&Fresh, że komponowanie jadłospisu zgodnego z zapotrzebowaniem kalorycznym nie jest łatwym zadaniem, dlatego jeśli zdecydujesz się na nasze posiłki, my zajmiemy się wszystkim i dostarczymy pudełka z żywnością wprost pod Twoje drzwi.

Wymarzone 5 kilogramów mniej? Nic prostszego! Smaczne i zbilansowane posiłki w diecie redukcyjnej dla kobiet to to, co wyróżnia Pure&Fresh na rynku.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: