Dieta redukcyjna dla mężczyzn

Każdy mężczyzna w pewnym momencie swojego życia czuje potrzebę zadbania o swój wygląd zewnętrzny, a aktualne czasy, jak na złość, sprzyjają nadwadze. Otyłość to zarazem jedna z głównych przyczyn pogorszenia stanu zdrowia oraz samopoczucia ludzi na całym świecie. Duża ilość tkanki tłuszczowej sprzyja także powstawaniu chorób, stanowiących w tej chwili jedną z głównych przyczyn śmierci. Serce jest zmuszone do wykonywania cięższej pracy, a światło żył ulega zmniejszaniu przez odkładające się w nich złogi cholesterolu.

Zaprojektowaliśmy od nowa dietę redukcją dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje ciało, spożywając smaczne i zdrowe dania. Znamy się na zagadnieniach żywieniowych jak nikt inny, a pracujący u nas dietetycy traktują to zajęcie również hobbystycznie. Codziennie doszkalamy się i tworzymy menu, które zadowoli najbardziej wymagających klientów. Nowe smaki, pyszne mięsa i zdrowe słodkości pomogą Ci szybko i smacznie osiągnąć upragnioną sylwetkę. Dieta ze zmniejszoną ilością kalorii wcale nie musi być nudna i pozbawiona walorów smakowych!

Cechy diety redukcyjnej

Dieta redukcyjna cechuje się obniżoną podażą kalorii w stosunku do wymagań organizmu. Każde ciało biorąc pod uwagę wzrost oraz wagę, potrzebuje do funkcjonowania pewnej ilości kalorii. Jest to tak zwany zerowy bilans kaloryczny, który powoduje, że waga ciała jest stała i niezmienna. W przeciwieństwie zatem do diety utrzymującej wagę, dieta redukcyjna powinna zawierać zdecydowanie mniej kalorii, lecz jednocześnie zapewniać stały dopływ energii i dużą ilość witamin. Najważniejszą cechą diety redukcyjnej Pure&Fresh jest bardzo precyzyjnie dobrany stosunek węglowodanów do tłuszczy oraz białka, co wspomaga proces zmniejszania wagi i redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zdrowym składnikom, dieta uzupełnia ubytki witamin i minerałów. Natomiast ze względu na mniejszą ilość spożywanego jedzenia ciało jest narażone bowiem na awitaminozę, czyli niedostateczną ilość witamin w diecie. To bardzo niebezpieczny stan, do którego w Pure&Fresh nigdy nie dopuścimy.

Dieta redukcyjna na siłownię

W redukowaniu tłuszczu pomagają specjalistyczne diety, które zapewniają wzorowy bilans stosunku białka do węglowodanów. Węglowodany zapewniają organizmowi dostateczną ilość energii, a białko pozwala na utrzymanie stałej ilości mięśni, mimo zmniejszonej kaloryki pożywienia. Dlatego tak ważne jest białko w okresie zrzucania wagi. W firmie Pure&Fresh doskonale wiemy jakie jest najlepsze dla trenującego i w jakiej ilości warto je przyjmować. Staramy się tworzyć menu, które zaspokoi każdego, aktywnego fizycznie mężczyznę.

Posiłki w diecie redukcyjnej

Podczas fazy redukcyjnej ludzie błędnie zakładają, że pożywienie będzie jałowe, jednak wcale nie musi tak być. W firmie Pure&Fresh dbamy bowiem o smak i wygląd naszych posiłków. Mięsne dania obiadowe doskonale pokrywają dzienne zapotrzebowanie na białko, a smaczne dodatki zapewnią także właściwą ilość węglowodanów. Codzienne menu uzupełniamy również o zdrowe sosy oraz ciekawe rozwiązania kulinarne. Wspomóż swoje odchudzanie z dietą redukcyjną dla mężczyzn Pure&Fresh. Postaw na jakość i zdrowie, masz je w końcu tylko jedno.

Dieta redukcyjna dla mężczyzn w Pure&Fresh to smaczne posiłki, doskonała ilość białka i mnóstwo witamin, co zapewnia zdrową, bardzo pożywną redukcję.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: