Dieta redukcyjna wegetariańska

Niezależnie od sposobu żywienia i preferencji smakowych zdarza się, że potrzebujemy zgubić kilka zbędnych kilogramów. Osoby stosujące dietę wegetariańską są w ten sam sposób, jak osoby odżywiające się tradycyjnie, narażone na nadprogramowe kilogramy. Wpływ na to ma wiele czynników, takich jak tryb życia, ilość i jakość spożywanych posiłków czy uwarunkowania genetyczne. Dlatego dieta redukcyjna wegetariańska to dobry sposób dla osób wykluczających ze swojego jadłospisu mięso na zgubienie kilku kilogramów.

Dokładnie opisane pudełka z posiłkami pozwalają kontrolować ilość spożywanych kalorii w ciągu dnia i decydować o kolejności posiłków. W zależności od potrzeb w Pure&Fresh możesz wybrać opcje 3, 4 lub 5-posiłkową, z czego każda składa się z jednego posiłku obiadowego, zupy oraz drugiego dania. Regularnie na naszym portalu publikujemy jadłospisy na najbliższe dni, tak aby móc zaplanować sobie posilki w ciagu tygodnia. Opracowanie diety redukcyjnej wegetariańskiej przez osoby bez doświadczenia dietetycznego to niełatwe zadanie, dlatego warto je oddać w ręce specjalistów.

Co jest ważne w wegetariańskiej diecie redukcyjnej?

Redukcyjna dieta wegetariańska powinna być dobrze zbilansowana i dostarczać wciąż odpowiednią ilość wartości odżywczych. Posiłki oferowane przez naszą firmę Pure&Fresh są dostarczane do naszych klientów bezpłatnie na terenie pięciu miast Polski. Dostarczamy je wprost pod drzwi twojego domu, a jedyne co musisz zrobić Ty, to wybrać odpowiednią opcję kaloryczną, a my zajmujemy się resztą. Nasze posiłki są opracowywane przez doświadczonych dietetyków, którzy czuwają nad odpowiednią ilością wartości odżywczych w każdym jadłospisie. Różnorodność potraw oraz smaków sprawia, że słowo dieta przestaje się źle kojarzyć. Właściwie dobrana dieta i przestrzeganie prostej zasady nie podjadania między posiłkami, pozwalają na szybkie oraz zauważalne zmniejszenie wagi ciała, a to w oparciu o zdrowe produkty pochodzenia roślinnego.

Co jesc na diecie redukcyjnej?

Podstawowym założeniem takiej diety jest utrata masy ciala, a więc z zasady powinno unikac się wysokokalorycznych posiłków i p[pustych kalorii w postaci słodyczy i fast foodów. Zbilansowane posiłki pod względem ilości węglowodanów i białka w kazdej porcji zapweniaja optymalna prace organizmu, bez narażania go na przeciążenia. Należy pamiętać, że nie powinno się stosować diety redukcyjnej przez dłuższy okres niż miesiąc. Przykładowe posiłki na diecie redukcyjnej wegetariańskiej to na przykład omlet z warzywami na śniadanie, makaron pełnoziarnisty z warzywami i dressingiem jogurtowym oraz zupa krem na obiad, granola z jogurtem na podwieczorek oraz lekkostrawna sałatka na kolacje. W ilość spożywanych kalorii w ciągu dnia nie wlicza się płynów, których powinno się spożywać około 2,5 litra pod postacią wody mineralnej, soków warzywnych i owocowych, a także herbat.

Smaczne i skomponowane specjalnie z myślą o utracie wagi dania dostarczą odpowiedniej ilości wartości odżywczych w wegetariańskiej diecie redukcyjnej.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: