Dieta wegetariańska jadłospis na tydzień

Dieta opierająca się na produktach roślinnych jest niezwykle zdrowa i posiada coraz więcej zwolenników w naszym kraju. Ma na to wpływ przede wszystkim zwiększenie świadomości, że spożywane posiłki mają ogromny wpływ na stan naszego zdrowia. Jednak dla osob, ktore dopiero zaczynają przygodę z wegetarianizmem, oferujemy w Pure&Fresh dietę wegetariańską wraz z jadłospisem na tydzień. Dzięki temu każdy może spróbować wspaniałych smaków.

Oferowana przez Pure&Fresh dieta wegetariańska została opracowana przez wyspecjalizowanych dietetyków, a wszelkie składniki zostały dobrane tak, aby zapewnić jak najbardziej zbilansowany i optymalny jadłospis dla każdego. Posiłki przygotowywane przez nas są zawsze ze świeżych warzyw i owoców sezonowych, dzięki czemu są smaczne i zdrowe. Odpowiednio dobrana dieta pozwala nie dopuścić do niedoborów żadnych składników w organizmie. Przy tego typu jadłospisie należy sięgać po wszelkiego rodzaju warzywa, zarówno z grupy produktów czerwonych, jak i zielonych czy żółtych.

Jakie produkty można znaleźć w naszej diecie wegetariańskiej

Opracowana dieta wegetariańska - jadłospis na tydzień, to wszystko co oferujemy naszym klientom. Jeśli nie masz więc czasu na przygotowywanie posiłków, to idealnie trafiłeś. W naszych daniach można znaleźć wszelkie warzywa strączkowe, które są cennym źródłem białka w diecie roślinnej. Cieciorka, groch czy bób, to podstawa naszych obiadów, dedykowanych dla wegetarian.

Nasza firma cateringowa działa na terenie 5 miast w całej Polsce, a tysiące klientów codziennie korzysta z naszych usług i cieszy się smakiem naszych dań. Każdy może wybrać odpowiednią dietę, dopasowaną do swoich potrzeb oraz preferencji smakowych. Nad poprawnością diety czuwają stale nasi dietetycy.

Pełnoziarniste produkty, które zapewniają odpowiednią pracę jelit najczęściej można znaleźć w śniadaniach z naszej oferty pudełkowej Pure&Fresh. Orzechy i pestki są cennym źródłem witaminy E, A i K. Wiele informacji na temat tego, że dieta roślinna jest powodem ich niedoborów w organizmie nie jest prawdą. Udowodniono naukowo, że wapń pochodzenia roślinnego jest nawet o 30% lepiej wchłaniany niż ten pochodzący z nabiału. W przypadku żelaza mamy taką sama zależność, więc bez obaw można stosować tę dietę w każdym wieku.

Przykładowy jadłospis

To od naszych klientów zależy ile posiłków dziennie wybiorą. Zalecamy dobieranie 4 posiłków zbilansowanych na cały dzień. Pure&Fresh skomponuje wtedy smaczny i pełnowartościowy jadłospis, składający się z pożywnego śniadania, które dostarczy energii na początek dnia oraz obiadu składającego się z makaronów razowych wraz z warzywami i sosami. Do tego lekki deser owocowy na bazie musów oraz, na kolację - sałatka. To od Ciebie zależy w jakiej kolejności zjesz posiłki oraz gdzie je ze sobą zabierzesz.

Zbilansowana dieta wegetariańska wprost pod Twoje drzwi od Pure&Fresh, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz energię na przygotowywanie posiłków.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: