Dieta wegetariańska w ciąży

Firma Pure&Fresh to zajmuje się dowozem posiłków przygotowywanych pod nadzorem dietetyków. Diety pudełkowe nieustannie zyskują na popularności wśród osób chcących dbać o swoje zdrowie, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Pure&Fresh to możliwość wyboru diety wegetariańskiej również dla kobiet w ciąży. Korzystając z naszej oferty nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę, ale dostarczysz swojemu organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, tak ważnych dla przyszłych matek i ich dzieci.

Dieta wegańska jest idealna dla osób, które chcą oczyścić swój organizm i żyć w zgodzie z naturą. Podczas ciąży organizm kobiety ma specyficzne wymagania i trudno o samodzielne ułożenie zbilansowanej diety. Eliminacja mięsa z diety pozwala na obniżenie kaloryczności posiłków. Na naszej stronie można wybrać kaloryczność diety wegetariańskiej oraz ilość dni, czyli ile będzie trwać. Nasza dieta jest idealna dla osób, które nie jedzą mięsa, ale chcą, a nawet muszą dbać o zbilansowaną dietę. Zamawiając nasz catering masz pewność, że dostarczasz organizmowi zróżnicowaną ilość białka oraz niezbędne witaminy i mikroelementy z różnych źródeł.

Zalety diety pudełkowej

Firma Pure&Fresh dba o to, aby produkty były zróżnicowane i dostosowane do osób z różnymi potrzebami. W naszej diecie wegetariańskiej jest duża zawartość błonnika, który pozytywnie wpływa na nasz organizm: nie tylko go oczyszcza, ale również przyspiesza trawienie. Niska zawartość cholesterolu w proponowanej przez nas diecie to kolejna jej zaleta, zaś sami klienci cenią sobie choćby nasze śniadania, jak twarożek ziołowy, czekoladową owsiankę z daktylami oraz pastę z ciecierzycy i szpinaku, smoothie z mango i ogórka, sok szpinakowo-pomarańczowy czy koktajl malinowo-jabłkowy. Rzecz jasna oferta śniadaniowa to nie wszystko, a w ramach pełnej diety dostarczamy 5 posiłków, niskokalorycznych i bogatych w witaminy. Choćby przykładowo, na obiad proponujemy kotlety z soi lub pieczarek, pasztet gryczany lub curry z warzywami i tofu

Pełnowartościowe posiłki

Choć dieta pudełkowa wymaga pewnej dyscypliny, zwłaszcza związanej z nie podjadaniem między posiłkami, nasi dietetycy dbają o to, aby była jak najbardziej zróżnicowana oraz zawierała jak najwięcej produktów. Dieta wegetariańska jest dietą niskokaloryczną, ale bogatą w witaminy i minerały. W smacznych posiłkach znajdziesz dobrze przyrządzone potrawy i na pewno nie będziesz czuć głodu. W menu mamy wyjątkowe potrawy, które są na topie i które możesz znaleźć w najlepszych restauracjach. W ofercie są zupy z warzyw, smaczne i barwne sałatki czy karmelizowane kremy z pasternaku. Specjaliści żywieniowi Pure&Fresh gwarantują, że dieta wegetariańska w ciąży to jadłospis oparty w pudełkowe dania, który dostarczy przyszłej matce wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Działamy w kilku miastach Polski: Warszawa, Gdańsk, Gdynia i Sopot. Cały czas rozwijamy naszą firmę i chcemy dotrzeć do jak największej liczby klientów.

Dieta wegetariańska dla kobiet w ciąży oferowana przez Pure&Fresh to idealne rozwiązanie dla przyszłych mam, gdyż dostarcza niezbędne składniki odżywcze.

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: