Dlaczego my?

1

100% wysoka jakość
i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla zdrowia jest dla nas najważniejsze. Dlatego nasze posiłki przygotowujemy codziennie i jako nieliczni rozwozimy je w warunkach chłodniczych, gwarantując ich świeżość. Posiadamy certyfikat jakości żywności HACCP, który potwierdza, że nasze posiłki są 100% bezpieczne dla zdrowia.

100% wysoka jakość i bezpieczeństwo

2

5 wyśmienitych
i niskokalorycznych posiłków

Codziennie dostarczamy 5 świeżych posiłków na cały dzień – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Dzięki temu zapewnisz sobie i swoim bliskim smakowite dania każdego dnia, bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. A wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie,
na którą każdy może sobie pozwolić – już od 49.95.

5 wyśmienitych i niskokalorycznych posiłków

3

Indywidualne menu

W ramach diet indywidualnych możemy przygotować dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Potrzebujesz potrójnej porcji białka? Nie lubisz buraków? Twój lekarz dał Ci specjalne wytyczne? Chcesz poprawić wyniki badań? Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią dietę. Szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty i zawsze otrzymasz to, co lubisz.

Indywidualne menu

4

Skuteczne i zdrowe odchudzanie

Specjalnie opracowana dieta składa się ze smacznych, niskokalorycznych posiłków w całości wykonanych ze 100% naturalnych i nieprzetworzonych produktów. Dzięki zbilansowanej diecie o odpowiedniej kaloryczności będziesz jeść regularnie, zapomnisz o podjadaniu i uczuciu głodu oraz schudniesz bez wysiłku i efektu jo-jo.

Skuteczne i zdrowe odchudzanie

5

400 ciekawych przepisów

Dieta nie musi być nudna. Udowodnimy Ci to! Mamy aż 400 przepisów na pyszne, sycące i różnorodne dania, które zachwycą Cię finezją smaku i pięknym wyglądem. Odkryjesz nowe smaki i kuchnie z całego świata i przekonasz się, że dieta może być pyszna i zaskakująca.

400 ciekawych przepisów

6

Oszczędność czasu

Zamawiając gotowe posiłki Pure & Fresh, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale zaoszczędzisz też cenny czas, który musiałbyś poświęcić na gotowanie. Czas, który zyskasz, możesz spędzić z rodziną lub wykorzystać na swoje przyjemności.

Oszczędność czasu

7

Korzystny wpływ na zdrowie

Liczenie kalorii to nie wszystko. Doskonale to wiemy, dlatego dieta Pure & Fresh jest także odpowiednio zbilansowana, dostarczając wszystkich mikro i makro składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do posiłków dodajemy naturalne produkty fitochemiczne, które podawane sysematycznie w małych dawkach działają jak tarcza ochronna, wzmacniając odporność organizmu i zabezpieczając go przed chorobami. W rezultacie dieta Pure & Fresh umożliwia skuteczne i zdrowe odchudzanie oraz ma pozytywny wpływ na zdrowie całego organizmu. Szybko zauważysz poprawę kondycji ciała, polepszenie samopoczucia i zdrowia, wzmocnienie paznokci i włosów, zwiększoną koncentracje, lepszy sen, co wpłynie na większą produktywność i efektywność w codziennym funkcjonowaniu.

Korzystny wpływ na zdrowie