Faq

To szybkie i proste ! Wystarczy poświęcić 5 minut na rejestrację w panelu klienta lub zadzwonić pod numer +48 727 555 888.

Aby założyć konto użytkownika należy przejść do strony logowania lub zadzwonić pod nr +48 727 555 888 – my zrobimy to za Ciebie.

Zamówienia realizujemy już od 1 dnia diety!

2 dni od wpłynięcia płatności za złożone zamówienie – tyle trwa proces przygotowania zestawów cateringu. Gotujemy ze świeżych dowożony codziennie rano produktów. To jedna z części ideologii Slow Food.

W okresie ważności wykupionego abonamentu możesz zawieszać i wznawiać dostawy, logując się do panelu klienta lub kontaktując się z naszym biurem pod nr +48 727 555 888. Pamiętaj, że wszelkie modyfikacje są możliwe do godziny 15.00 na 2 dni robocze przed planowaną zmianą.

Naszą firmę cechuje elastyczność. Za pomocą ustawień dostaw w panelu klienta możesz wybierać dni, w które chcesz otrzymywać dietę.

Obserwuj swoje ciało. Na naszej diecie nie powinieneś odczuwać głodu. Regularne głodzenie się spowalnia metabolizm i nie pozwala schudnąć. Jeśli to uczucie występuje regularnie, zadzwoń, a my zwiększymy objętość Twojej diety.

Poinformuj nas o swoim wyjeździe na 2 dni przed jego datą, do godziny 15.00 – postaramy się dostarczyć posiłki przed Twoim wyjazdem (jeśli chcesz zabrać je ze sobą) lub zawiesimy dostawy na określony przez Ciebie okres.

Nasze posiłki spełniają warunki przewozowe wszystkich linii lotniczych. Jedynie posiłki płynne (koktajle i zupy) nie mogą być wniesione na pokład samolotu.

Współpracujemy z najlepszymi dietetykami w Polsce, którzy czuwają nad poprawnym składem i jakością naszych potraw. Przedstaw nam swoje potrzeby i wytyczne, a my zrealizujemy dietę w trybie indywidualnym.

Tak, to podstawa zdrowego żywienia. Nie powinieneś dopuszczać do tego, aby Twój organizm "wołał" o energię i substancje odżywcze. Takie postępowanie prowadzi do szkód w Twoim metabolizmie i oddala Cię od osiągnięcia celu.

Jeśli przestrzegasz godzin spożywania posiłków efekty odczujesz już po pierwszym dniu, a rezultaty po tygodniu!

90% naszych klientów traci 0,5-1 kg tygodniowo – to prawidłowa i zdrowa redukcja masy ciała. W zależności od ustawionej kaloryczności oraz indywidualnych predyspozycji wyniki mogą się różnić.

Najważniejszym składnikiem dla organizmu jest woda. Pijąc różne rodzaje wody mineralnej – od 3 do 6 (sportowcy) litrów dziennie, zapewnisz swojemu organizmowi idealne warunki do regulacji metabolizmu, trawienia i poprawy składu ciała.

Dieta wspierana odpowiednio dobranymi ćwiczeniami to 100 % gwarancji sukcesu. Skontaktuj się z nami aby otrzymać program treningowy!

Dostawy, w zależności od obszaru, realizujemy w godzinach wieczornych lub wczesno – porannych. Posiłki możemy pozostawić we wskazanym przez Ciebie miejscu (recepcja, ochrona, drzwi do lokalu) lub przekazać do rąk własnych (jeśli zastaniemy odbiorcę).

Wybierz opcję "Nie pamiętam hasła" znajdującą się pod przyciskiem "Zaloguj". Następnie w formularzu podaj adres email, a my wyślemy Ci dalsze instrukcje.

Zdrowie i korzyści dla Ciebie

Zdrowie i korzyści dla Ciebie

Zarób dodatkowo nawet 4000zł comiesięcznej prowizji!

Buduj pasywny dochód z Pure & Fresh. Współpracując otrzymasz:

  • gwarantowane efekty Twoich podopiecznych - dzięki uzupełnieniu oferty treningowej o catering dietetyczny Pure&Fresh Twoi klienci będą osiągali jeszcze szybsze i lepsze efekty dzięki czemu będą bardziej usatysfakcjonowani z całokształtu współpracy !
  • korzystne rabaty na dietę własną!
  • możliwość nadania rabatu klientowi !

Przy 20 pozyskanych klientach nawet 4000zł zysku. Zadzwoń i dowiedz się jak uzyskać kod trenera.

Zadzwoń do nas +48 727-555-888

Uwaga!

Możliwość otrzymania auta firmowego Pure and Fresh, które po 5 latach nieprzerwanej współpracy
staje się własnością handlowca

Wygraj Fiat 500 Lounge
Wygraj Fiat 500 Abarth