Catering dietetyczny
Kraków

Kraków

Dieta pudełkowa w Krakowie z dowozem do domu

Catering dietetyczny Pure&Fresh wita w Krakowie! Od niedawna zawitaliśmy w Waszym mieście, by móc dostarczyć Wam zdrową i smaczną dietę pudełkową. Od długiego czasu karmimy mieszkańców Warszawy i Trójmiasta, teraz czas na królewski Kraków!

Posiłki tworzymy z naturalnych składników zgodnie z filozofią Slow Food. Nie dodajemy ulepszaczy ani cukru aby poprawić smak potraw. Używamy wyłącznie minimalnych ilości soli i zdrowych tłuszczy, pozytywnie wpływających na trawienie. Na każdym opakowaniu znajdziesz rozpisane proporcje białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad ilością makroskładników w swojej diecie pudełkowej.

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, poprawić parametry zdrowotne organizmu lub zbudować wymarzoną masę mięśniową? Zaufaj dietetykom Pure&fresh, którzy przygotowali dla Ciebie aż 7 wariantów diet pudełkowych, które przybliżą Cię do osiągnięcia wymarzonego celu. Skonsultuj się z naszym dietetykiem, który przeprowadzi z Tobą wstępną, darmową konsultacje i pomoże wybrać najlepszy wariant dla Ciebie.

Spersonalizuj swój catering dietetyczny! Wybierz wariant PREMIUM, zaloguj się i dowolnie powielaj oraz zmieniaj dania w swoim panelu klienta.

Dostawy na terenie Krakowa realizowane są bezpłatnie. Chcesz korzystać z naszych diet pudełkowych taniej? Wybierz dostawę na jeden adres i otrzymaj nawet 150 zł zniżki. Więcej promocji znajdziesz na stronie internetowej oraz u naszego dietetyka. Zadbaj o siebie, podaruj sobie najlepszy prezent – zdrowie! Wybierz smaczny catering dietetyczny w Krakowie!

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure & Fresh także w Krakowie

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Krakowie

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: