Ania - metamorfoza po 40-tce

Udostępnij

Czy na pewno po 40- tce nie można już schudnąć, a przemiana materii zwalnia? Ania pokazała, że wszystko jest możliwe, jak tylko naprawdę się chce!

Ania - metamorfoza po 40-tce

Aniu, sama przyznajesz, że nie był to Twój „pierwszy raz”?

- Oj tak, zdecydowanie :). Od lat „bycie na diecie” stało się moim stylem życia. Przyznam się, że stosowałam wiele różnych diet, niestety także tych uznawanych za bardzo niezdrowe…

Byłaś w końcu kiedyś zadowolona z efektów takiego „katowania” swojego organizmu?

- Niestety mimo głodowania i częstych wizyt na zajęciach fitness – widocznych efektów nie było.

Aż znalazłaś Metamorfozy?

-Tak, w ubiegłym roku we wrześniu dołączyłam do projektu Metamorfoz, który prowadziła Sylwia Kamińska i to od niej dowiedziałam się o Pure&Fresh. Mimo moich licznych doświadczeń z odchudzaniem, wcześniej nie słyszałam i nie korzystałam z takich pudełkowych form zdrowego, ale jednocześnie skutecznego w gubieniu zbędnych kilogramów - jedzenia.

I jakie na początku miałaś wrażenia?

- Taki catering dietetyczny był dla mnie zupełną nowością. Najbardziej w diecie pudełkowej doceniłam to, że można się przyzwyczaić do mniejszych, zdrowszych porcji - zupełnie tego nie odczuwając. Nie chodziłam głodna, nie myślałam ciągle o jedzeniu. W końcu po miesiącach samodzielnego szykowania posiłków, mogłam odpocząć, mieć więcej czasu na swoje przyjemności, a nie tracić go na stanie w kuchni. Każdego ranka czekała na mnie torba, a w niej pudełka z gotowymi i co najważniejsze smacznymi daniami. Dodatkowo jedzenie było przywożone zgodnie z moimi wytycznymi czyli już o 5 rano. Zawsze miałam świeżą dostawę pod same drzwi, czułam się bardzo profesjonalnie traktowana :)

Dodajmy, że Twoje daniami pozbawione były pewnych produktów, prawda?

-Tak. Jestem wegetarianką, więc ucieszyła mnie przygotowana dieta specjalnie dla mnie, pozbawiona mięsa i ryb.

I jakie efekty przyniosło połączenie takiej pudełkowej diety i wizyt w siłowni ?

-Dziś mogę śmiało powiedzieć, że przy pomocy trenerów, specjalistów od zdrowego trybu życia oraz Pure & Fresh – osiągnęłam swój cel! Pozbyłam się nadwagi, zmieniłam sposób odżywiania i nadal …trzymam wagę, bez efektu jojo! Ćwiczę, biorę udział w zawodach biegowym i mam na swoim koncie trzy medale za ukończenie dystansu 10 km :).

Gratulujemy!

Ocena: 4, na podstawie: 33 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Razem można więcej

Dieta P&F to realna możliwość zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Ale nasz catering to także zmiana złych przyzwyczajeń żywieniowych, nawyków sięgania po jedzenie tylko...

Czytaj dalej

Czy wiecie co łączy Tomka...

Odpowiedź jest prosta, catering dietetyczny Pure and Fresh! Zdrowe odżywianie to 70% sukcesu, dlatego zaufali nam najlepsi.

Czytaj dalej

Ania - metamorfoza po 40-tce

Czy na pewno po 40- tce nie można już schudnąć, a przemiana materii zwalnia? Ania pokazała, że wszystko jest możliwe, jak tylko naprawdę się chce!

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

Serdecznie przepraszamy wszystkich klientów Pure and Fresh za przerwę w funkcjonowaniu firmy. Sytuacja ekonomiczna i Sars Cov 2 zmusiła nas do nagłego przerwania działalności. Wszystkich klientów najmocniej przepraszamy, podejmujemy w jak najszybszym czasie zwrotu kwot za niezrealizowane Zamowienia. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mail: office@pureandfresh.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Z poważaniem
Team Pure & Fresh