Czy wiecie co łączy Tomka Choińskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Krzysztofa Głowackiego?

Udostępnij

Odpowiedź jest prosta, catering dietetyczny Pure and Fresh! Zdrowe odżywianie to 70% sukcesu, dlatego zaufali nam najlepsi.

Przygotowania Sebastiana Fabijańskiego do roli w „Pitbullu”

Zmieniamy się dla zdrowia i lepszego ciała

Sebastian Fabijański miał tylko 5 tygodni, aby przygotować się do roli gangstera w najnowszym „Pitbullu”. Aktor przyznaje, że tak krótki okres był nie lada wyzwaniem. Stawka była jednak wysoka. Rola „Cukra” przyniosła mu ogromną popularność. Media uznały Go za największe ciacho filmowej produkcji. W czym tkwi sekret Jego sukcesu? Trenował 5 a nawet 7 razy w tygodniu, do tego stosował dietę białkowo-tłuszczową. W tym czasie aktor pracował na dwóch planach zdjęciowych jednocześnie, ciężko było Mu znaleźć czas na pracę, treningi oraz przygotowywanie dietetycznych posiłków. Naprzeciw wyzwaniu stanęli nasi dietetycy, którzy przygotowali dla Niego indywidualny plan żywieniowy. Bez odpowiednio dobranych posiłków, nie udałoby Mu się osiągnąć tak spektakularnych wyników – do czego przyczynił się nasz catering J Dziś Sebastian może poszczycić się piękną sylwetką, którą zachwycił widzów na kinowym ekranie.

Naprzeciw wyzwaniu stanęli nasi dietetycy, którzy przygotowali dla Niego indywidualny plan żywieniowy. Bez odpowiednio dobranych posiłków, nie udałoby Mu się osiągnąć tak spektakularnych wyników – do czego przyczynił się nasz catering Dziś Sebastian może poszczycić się piękną sylwetką, którą zachwycił widzów na kinowym ekranie.

Dieta Tomasza Choińskiego

Zmieniamy się dla zdrowia i lepszego ciała

Uśmiech, zaangażowanie i otwartość Tomka Choińskiego zaraża najbardziej zatwardziałych przeciwników aktywności fizycznej. Trener zyskał popularność dzięki współpracy z Ewą Chodakowską, Dziś razem tworzą zgrany duet, organizując warsztaty fitness na terenie całej Polski. Tomek ruszył z kanap i pobudził do działania wiele osób. Regularnie mogliśmy podziwiać Jego ćwiczenia w programie „Dzień Dobry TVN”. Tym, którym nie udało się tego zrobić, z łatwością mogą znaleźć Jego programy treningowe na kanale YouTube. Indywidualny program żywieniowy był dla Tomka idealnym rozwiązaniem. Długo szukał cateringu, który spełniłby Jego wymagania smakowe i odżywcze – my spełniliśmy te wymagania J O naszych posiłkach mówi, że są „przepełnione smakiem i aromatem”. Efekty naszej współpracy, możecie podziwiać na Jego Facebooku.

Walki i trening Krzysztofa Głowackiego

Zmieniamy się dla zdrowia i lepszego ciała

Krzysztof Głowacki jest jednym z najlepszych, polskich bokserów wagi ciężkiej. Podkreślał, że okres przygotowań do walki jest dla Niego niezwykle intensywny. Aby ułatwić Mu to zadanie stworzyliśmy dietę, przeznaczoną specjalnie dla Niego. Cechuje się ona zwiększoną kalorycznością, zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz odpowiednią ilość białka. Dzięki takiej kombinacji posiłków z odpowiednio dobranym treningiem, Krzysztof może poszczycić się czołowymi pozycjami w najbardziej prestiżowych rankingach bokserskich na świecie. Dziś przygotowuje się do kolejnych starć Jego celem na najbliższy okres jest zdobycie pasa IBF.

Ocena: 4, na podstawie: 23 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Permareksja - życie...

Moja koleżanka z pracy przeszła spektakularną metamorfozę - schudła, zaczęła ćwiczyć i naprawdę świetnie wygląda. Ale swoje życie podporządkowała diecie i obsesyjnemu...

Czytaj dalej

Ania - metamorfoza po 40-tce

Czy na pewno po 40- tce nie można już schudnąć, a przemiana materii zwalnia? Ania pokazała, że wszystko jest możliwe, jak tylko naprawdę się chce!

Czytaj dalej

Zmieniamy się dla zdrowia i...

9 kwietnia, 13 Pań z Trójmiasta ruszyło do boju o lepsze, sprawniejsze i szczuplejsze ciała. Pod okiem Sylwii Kamińskiej - pomysłodawczyni projektu gdańskich Metamorfoz, w ramach...

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

Serdecznie przepraszamy wszystkich klientów Pure and Fresh za przerwę w funkcjonowaniu firmy. Sytuacja ekonomiczna i Sars Cov 2 zmusiła nas do nagłego przerwania działalności. Wszystkich klientów najmocniej przepraszamy, podejmujemy w jak najszybszym czasie zwrotu kwot za niezrealizowane Zamowienia. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mail: office@pureandfresh.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Z poważaniem
Team Pure & Fresh