Dieta z dostawą do domu. Jak to działa?

Udostępnij

Catering dietetyczny to coraz bardziej popularna forma żywienia. Polecany jest dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe odżywianie ale brakuje im czasu na samodzielne komponowanie zdrowych posiłków. Drugim aspektem wśród osób decydujących się na fit catering jest także monotonia w kuchni. Będąc na diecie niejednokrotnie brakuje nam pomysłów i alternatyw na za zdrowe posiłki.

Stając przed wyborem: zdrowe jedzenie lub gotowe posiłki na mieście wiele osób decyduje się na dietę z dostawą do domu. Jak to działa? O czym należy pamiętać?

Zamawiam dietę – co teraz?

Po pierwsze zapoznaj się z menu oferowanym przez wybraną firmę. Może się bowiem okazać, że nie pasuje ono do naszych preferencji smakowych i dieta zamiast przyjemnością, okaże się prawdziwym utrapieniem. Nasze menu dietetyczne znajdziesz tutaj!

Dowiedz się też, czy istnieje możliwość wykupienia diety na jeden dzień, na wybrane dni tygodnia oraz zawieszenia jej na wybrany okres. Szczególnie istotne jest to w trakcie wakacji. Wyjeżdżając chcemy być więc pewni, że wykupione przez nas dania pudełkowe nie przepadną.

Teraz wystarczy tylko skontaktować się z biurem obsługi klienta: poprzez email, telefon lub media społecznościowe i zamówić wybrany przez nas wariant.

Zapłaty zawsze dokonuje się wcześniej. Nie ma możliwości otrzymania diety za tzw. „pobraniem”. Warto też wspomnieć, że bardzo ciężko jest znaleźć catering dietetyczny, który umożliwia otrzymanie diety już na drugi dzień. Najczęściej trwa to dwa dni robocze.

Jak wygląda dostawa diet w pudełku?

Dostawa najczęściej jest bezpłatna. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zależy nam na dostawie pod konkretny adres a nie znajduje się on w obrębie funkcjonowania firmy cateringowej. Przykładem może być Warszawa i okoliczne miejscowości. Większość firm dostarcza posiłki w stolicy, jednak za dowóz do np. Pruszkowa czy Legionowa możemy zostać obciążeni minimalną opłatą dodatkową.

Jedzenie można dostarczyć w godzinach wieczornych, wczesno-porannych bądź doręczyć do rąk własnych. Wszystko zależy od polityki firmy cateringowej, która najczęściej posiada umowę z zewnętrzną firmą kurierską.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

W Pure&Fresh mamy możliwość wyboru sześciu diet:

  • Optimum – wspomagające odchudzanie. Dostępna już od 1000 kcal dziennie.
  • Premium – dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej,
  • Sport+ Sylwetka – dla osób aktywnie uprawiających sport.
  • Sport+ Performance – dla sportowców wyczynowych. Jest to dieta wysoko energetyczna, nawet 3500 kcal w jednym zestawie.
  • Healthy Day – dla osób które poszukują kompromisu, pomiędzy dietą pudełkową a samodzielnym komponowaniem dodatkowych posiłków. Znajdziemy w niej 3 dania w najniższej cenie.
  • Wege – dla wegetarian. Laktowegetariańska z dużą zawartością błonnika.

Możliwe jest także ustalenie wraz z naszym dietetykiem diety indywidualnej, która eliminuje niepożądane produkty – wskazana jest głównie dla osób chorujących na cukrzycę, choroby tarczycy czy nietolerancje pokarmowe.

Ilość posiłków jest również ustalana indywidualnie. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na całodzienną dietę, składającą się z pięciu posiłków lub trzech posiłków głównych, samodzielnie uzupełniając nasze wyżywienie o drugie śniadanie i podwieczorek.

Ocena: 5, na podstawie: 3 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Sesja zdjęciowa Pure&Fresh i...

Razem ze sportową marką Cardiobunny odbyła się sesja zdjęciowa naszego cateringu dietetycznego.

Czytaj dalej

Pure&Fresh charytatywnie w Majolice

W piątek 5 kwietnia w Restauracji Majolika w Gdańsku odbył się „Pierwszy Wieczór Charytatywny” połączony z degustacją nowego menu. Podczas wydarzenia miała miejsce licytacja...

Czytaj dalej

KSIĘGOWOŚĆ JEŚĆ MUSI!" - TESTY

Catering Pure&Fresh wyróżniony w rankingu najlepszych diet. Chcemy się Wam pochwalić! Nasz catering został najlepiej oceniony w testach księgowych! Zachęcamy do osobistego...

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

Serdecznie przepraszamy wszystkich klientów Pure and Fresh za przerwę w funkcjonowaniu firmy. Sytuacja ekonomiczna i Sars Cov 2 zmusiła nas do nagłego przerwania działalności. Wszystkich klientów najmocniej przepraszamy, podejmujemy w jak najszybszym czasie zwrotu kwot za niezrealizowane Zamowienia. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mail: office@pureandfresh.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Z poważaniem
Team Pure & Fresh