Razem można więcej

Udostępnij

Dieta P&F to realna możliwość zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Ale nasz catering to także zmiana złych przyzwyczajeń żywieniowych, nawyków sięgania po jedzenie tylko wtedy, gdy głód ssie w żołądku, późnym wieczorem albo jako „pocieszenie” w trudnych chwilach.

FEN Summer Camp – czyli nauka sztuk walki od najlepszych

O tym, czego nauczyła się o odżywianiu i czego dowiedziała o własnym organizmie, zapytaliśmy 24-letnią Monikę, która od 3 miesięcy korzysta z naszego cateringu, a od niedawna także ze wsparcia trenera personalnego Moniki Najdy.

-Jak idzie odchudzanie?

-Oj, na początku dość trudno, bo nigdy wcześniej nie korzystałam z diety. A zawsze lubiłam i … lubię jeść.

-Czyli pokusy są cały czas?

-Zdecydowanie mniej, a ostatnio już bardzo rzadko. A prawdę powiedziawszy nigdy tak dużo nie jadłam!

- Jak to? Na diecie i dużo?

- Haha, no tak, bo teraz jem regularnie, w sumie 5 posiłków dobranych do moich potrzeb. Moja dieta to 1500 cal i organizm się do tego już przyzwyczaił. Nie mam jak dawniej napadów wilczego głodu, w zasadzie czasami nie chce mi się jeść kolejnego posiłku, bo jestem najedzona, ale już wiem, że muszę, bo tylko w ten sposób - co 3 godziny - pobudzam swój metabolizm.

-Słyszałam, że ostatnio zaczęłaś też biegać z trenerką Moniką Najdą, jak idzie?

-W zasadzie to nie zaczęłam biegać, tylko po dłuższej przerwie - wróciłam do ruchu. Z Moniką to dużo łatwiejsze i… przyjemniejsze!

- Jakieś sukcesy ?

-No w maratonie jeszcze nie startuję, ale cieszę się, że znowu się ruszam, a moja kondycja się poprawia.

-Jak znalazłaś swoją trenerkę, ktoś Ci ją polecił?

- I tak i nie. Nie musiałam specjalnie szukać, bo z „podpowiedzią” przyszedł sam Pure&Fresh.

-Bo dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną daje najlepsze efekty?

-Dokładnie! Już chudnę łatwiej niż wcześniej. No i jestem dotleniona, odpowiednio „przewietrzona”, bo biegamy w pobliżu morza w Gdyni-Orłowie.

- Dostajesz wycisk?

- Mięśnie drżą, a początkowo były zakwasy, ale teraz jest już ok. To nie są treningi stricte wydajnościowe, chodzi raczej o ruch, rozciąganie się, pozytywną motywację do biegania, ćwiczeń i rozciągnięcie ciała itp.

- I co, masz już ochotę na sportowe spotkania w plenerze z Moniką?

-Tak! Powiem więcej , już wiem, że wiele zależy od mojego dobrego nastawienia do treningu i od motywacji ze strony trenera. Monika wprawia w pozytywne wibracje nie tylko moje ciało, ale także umysł I to w połączeniu ze zdrową dietą jest idealnym rozwiązaniem!

-To to życzymy dalszej wytrwałości w realizacji Twojego wyzwania czyli schudnięcia i „ruszania się”!

-Dziękuję i zachęcam wszystkich, którzy mają „trochę do zrzucenia” do odwagi zawalczenia o siebie, swoje ciało i DROWIE! Tym bardziej, że korzystając z diety Pure&Fresh dostajecie zaproszenie na darmowy trening z profesjonalnym trenerem!

Ocena: 4, na podstawie: 27 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Razem można więcej

Dieta P&F to realna możliwość zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Ale nasz catering to także zmiana złych przyzwyczajeń żywieniowych, nawyków sięgania po jedzenie tylko...

Czytaj dalej

Czy wiecie co łączy Tomka...

Odpowiedź jest prosta, catering dietetyczny Pure and Fresh! Zdrowe odżywianie to 70% sukcesu, dlatego zaufali nam najlepsi.

Czytaj dalej

Ania - metamorfoza po 40-tce

Czy na pewno po 40- tce nie można już schudnąć, a przemiana materii zwalnia? Ania pokazała, że wszystko jest możliwe, jak tylko naprawdę się chce!

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

Serdecznie przepraszamy wszystkich klientów Pure and Fresh za przerwę w funkcjonowaniu firmy. Sytuacja ekonomiczna i Sars Cov 2 zmusiła nas do nagłego przerwania działalności. Wszystkich klientów najmocniej przepraszamy, podejmujemy w jak najszybszym czasie zwrotu kwot za niezrealizowane Zamowienia. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mail: office@pureandfresh.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Z poważaniem
Team Pure & Fresh