Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Udostępnij

W grudniu w CH Manhattan odbył się wielki finał metamorfoz. Pomysłodawcą programu jest Sylwia Kamińska, która jest trenerem fitnes w Tiger Gym. Uczestnicy przez trzy miesiące byli pod opieką specjalistów (trzenerzy, lekarz, dietetyk). Celem programu było propagowanie zdrowego trybu życia i pokazanie oraz nauczenie jak wprowadzić te zasady w życie. Firma Pure&Fresh zadbała o podniebienia uczestników oraz ufundowała nagrody dla uczestników. Tym razem, aż 25 osób podjęło się wyzwania zmiany swojego dotychczasowego życia.

Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Jednym z uczestników był Pan Karol Rymarkiewicz, który osiągnął spektakularny wynik i schudł aż 19,3 kg! Projekt trwał 3 miesiące, w trakcie których Pan Karol bardzo systematycznie i intensywnie w ramach programu uczęszczał na treningi z trenerem personalnym oraz dodatkowe zajęcia grupowe i indywidualne. Przez cały okres trwania metamorfoz Pan Karol korzystał z cateringu Pure&Fresh, wspomagając się zdrową i zbilansowaną dietą. Dieta połączona z wysiłkiem fizycznym pozwoliła na zgubienie 14.2kg tkanki tłuszczowej i obniżenie jej zawartości z 33.2% na 24.1%. Obwód pasa Pana Karola zmniejszył się o 20cm, co znacząco zmniejszyło ryzyko zachorowania na choroby metaboliczne.

Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Tak sam opisuje swoją metamorfozę: „Podsumowując moja przemianę - metamorfozę - kilka słów ode mnie. Około roku temu zacząłem biegać, ponieważ moja waga zaczęła mi przeszkadzać w codziennym życiu - miałem kłopoty z zawiązaniem butów. Zwykłe czynności zaczęły mi sprawiać problemy. Pokonanie 3 pięter bez wsparcia windy powodowało zadyszkę. Bieganie zaczęło sprawiać mi coraz większą przyjemność, ale niestety po kilku startach na 10 km i kilku większych wybieganiach po 18-20 km dopadła mnie kontuzja. Wtedy już wydawało mi się że jestem "fit" biegam, staruje w zawodach, ale waga nie kłamała. Ważyłem wtedy 96 kg. Nagła kontuzja - skończyło się bieganie na około 6 miesięcy. Pojawiła się szansa na dołączenie do POZYTYWNYCH METAMORFOZ. To był strzał w 10. Udało się Sylwia powiedziała TAK - wiedziałem, że czeka mnie spore trzy miesięczne wyzwanie i ciężka praca. Ale tego chciałem na to czekałem. Pierwsze ważenie mnie przeraziło, waga pokazała prawie 105 kg - przeraziłem się, pierwsza raz trzycyfrówka. Od razu zdecydowałem się na catering dietetyczny od Pure and Fresh. Zaczęły się treningi na siłowni, pływanie na basenie, wspólne treningi w grupie metamorfoz. Wcale się nie oszczędzałem treningi personalne, siłowe, obwodowe, pływanie, tenis..... oj było tego sporo - ale o to chodziło. Dla mnie nie było wymówek zawsze z trenerem Maćkiem powtarzaliśmy slogan NO PAIN NO GAME :). Wcześniej również byłem aktywny fizycznie ale nie trzymałem diety, nie było żadnej kontroli nad kaloriami. Korzystałem podczas całej edycji metamorfoz ze wsparcia dietetycznego Pure and Fresh - zacząłem od 1800 kcal później 1500 kcal - już teraz jestem pewien, że dieta to jest według mnie około 70-80 % sukcesu mojej przemiany. Bałem się, że dieta z "pudełka" nie będzie mi smakowała - ale jak bardzo się myliłem. Bez zbędnego "cukrzenia" i korzystaniu diety przez 3 miesiące, 7 dni w tygodniu: wszystkie posiłki mi MEGA smakowały. Bardzo dziękuję za całe wsparcie. Udało mi się zgubić 19,5 kg. ;)"

Ocena: 4, na podstawie: 20 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Dieta na zamówienie – czym...

Rozpoczynając przygodę z odchudzaniem, często naszym pierwszym krokiem jest poszukiwanie darmowego planu żywieniowego w internecie. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, ma inne geny,...

Czytaj dalej

FEN Summer Camp – czyli nauka...

W dniach 20 -28 sierpnia w Jakubowie koło Mrągowa, odbywa się pierwszy obóz treningowy dla młodych adeptów sztuk walki organizowany przez federację Fight Exclusive Night.

Czytaj dalej

Sesja zdjęciowa Pure&Fresh i...

Razem ze sportową marką Cardiobunny odbyła się sesja zdjęciowa naszego cateringu dietetycznego.

Czytaj dalej