Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Udostępnij

W grudniu w CH Manhattan odbył się wielki finał metamorfoz. Pomysłodawcą programu jest Sylwia Kamińska, która jest trenerem fitnes w Tiger Gym. Uczestnicy przez trzy miesiące byli pod opieką specjalistów (trzenerzy, lekarz, dietetyk). Celem programu było propagowanie zdrowego trybu życia i pokazanie oraz nauczenie jak wprowadzić te zasady w życie. Firma Pure&Fresh zadbała o podniebienia uczestników oraz ufundowała nagrody dla uczestników. Tym razem, aż 25 osób podjęło się wyzwania zmiany swojego dotychczasowego życia.

Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Jednym z uczestników był Pan Karol Rymarkiewicz, który osiągnął spektakularny wynik i schudł aż 19,3 kg! Projekt trwał 3 miesiące, w trakcie których Pan Karol bardzo systematycznie i intensywnie w ramach programu uczęszczał na treningi z trenerem personalnym oraz dodatkowe zajęcia grupowe i indywidualne. Przez cały okres trwania metamorfoz Pan Karol korzystał z cateringu Pure&Fresh, wspomagając się zdrową i zbilansowaną dietą. Dieta połączona z wysiłkiem fizycznym pozwoliła na zgubienie 14.2kg tkanki tłuszczowej i obniżenie jej zawartości z 33.2% na 24.1%. Obwód pasa Pana Karola zmniejszył się o 20cm, co znacząco zmniejszyło ryzyko zachorowania na choroby metaboliczne.

Pure and Fresh po raz kolejny partnerem Zdrowych Wibracji

Tak sam opisuje swoją metamorfozę: „Podsumowując moja przemianę - metamorfozę - kilka słów ode mnie. Około roku temu zacząłem biegać, ponieważ moja waga zaczęła mi przeszkadzać w codziennym życiu - miałem kłopoty z zawiązaniem butów. Zwykłe czynności zaczęły mi sprawiać problemy. Pokonanie 3 pięter bez wsparcia windy powodowało zadyszkę. Bieganie zaczęło sprawiać mi coraz większą przyjemność, ale niestety po kilku startach na 10 km i kilku większych wybieganiach po 18-20 km dopadła mnie kontuzja. Wtedy już wydawało mi się że jestem "fit" biegam, staruje w zawodach, ale waga nie kłamała. Ważyłem wtedy 96 kg. Nagła kontuzja - skończyło się bieganie na około 6 miesięcy. Pojawiła się szansa na dołączenie do POZYTYWNYCH METAMORFOZ. To był strzał w 10. Udało się Sylwia powiedziała TAK - wiedziałem, że czeka mnie spore trzy miesięczne wyzwanie i ciężka praca. Ale tego chciałem na to czekałem. Pierwsze ważenie mnie przeraziło, waga pokazała prawie 105 kg - przeraziłem się, pierwsza raz trzycyfrówka. Od razu zdecydowałem się na catering dietetyczny od Pure and Fresh. Zaczęły się treningi na siłowni, pływanie na basenie, wspólne treningi w grupie metamorfoz. Wcale się nie oszczędzałem treningi personalne, siłowe, obwodowe, pływanie, tenis..... oj było tego sporo - ale o to chodziło. Dla mnie nie było wymówek zawsze z trenerem Maćkiem powtarzaliśmy slogan NO PAIN NO GAME :). Wcześniej również byłem aktywny fizycznie ale nie trzymałem diety, nie było żadnej kontroli nad kaloriami. Korzystałem podczas całej edycji metamorfoz ze wsparcia dietetycznego Pure and Fresh - zacząłem od 1800 kcal później 1500 kcal - już teraz jestem pewien, że dieta to jest według mnie około 70-80 % sukcesu mojej przemiany. Bałem się, że dieta z "pudełka" nie będzie mi smakowała - ale jak bardzo się myliłem. Bez zbędnego "cukrzenia" i korzystaniu diety przez 3 miesiące, 7 dni w tygodniu: wszystkie posiłki mi MEGA smakowały. Bardzo dziękuję za całe wsparcie. Udało mi się zgubić 19,5 kg. ;)"

Ocena: 4, na podstawie: 20 opinii

Catering dietetyczny, przeczytaj więcej na naszym blogu

Jaki catering dietetyczny wybrać?

Catering dietetyczny to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe lub zwyczajnie nie mają czasu aby samodzielnie przygotować...

Czytaj dalej

Nie daj się zimie

Będąc z nami korzystasz podwójnie! Specjalnie dla naszych Klientów bezpłatny trening biegowy połączony z coachingiem. Nie daj się zimie i umów się już dziś!

Czytaj dalej

Szanowni Państwo...

...w związku ze zbliżającymi się Nowym Rokiem, pragniemy poinformować Państwa o reorganizacji dostarczania diet w okresie noworocznym.

Czytaj dalej