Catering dietetyczny
Gdańsk

Gdańsk

Dieta pudełkowa w Gdańsku z dowozem do domu

Catering dietetyczny Pure&Fresh istnieje w Gdańsku już ponad dwa lata. Swoją przygodę z dietą pudełkową rozpoczęliśmy w sąsiedniej Gdyni, w samym sercu nadmorskiego Orłowa.

To co jemy ma ogromny wpływ na nasz organizm, dlatego warto zadbać aby nasze posiłki były smaczne, zdrowe i najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciwko wymaganiom, nasi dietetycy i doświadczeniu kucharze stworzyli dietę z dostawą do domu, spełniającą wymagania największego smakosza. Różnorodność to coś na co postawiliśmy. Nasze menu składa się z 400 różnych przepisów z całego świata. Ciesz się różnorodnością swojej diety fitness! Każdy zestaw zapakowany jest w praktyczną torbę, dzięki czemu swój catering możesz z łatwością zabrać do pracy, na siłownie czy służbowy wyjazd. Wybierz jeden z siedmiu wariantów i osiągnij wymarzony cel!

Wolisz sam decydować o swoim menu? Wybierz dietę PREMIUM. Zaloguj się w Panelu Klienta i wybieraj swoje ulubione dietetyczne posiłki!

Diety w Gdańsku dostarczane są bezpłatnie, możesz jednak zaoszczędzić aż 150 zł jeśli zamówisz je na jeden adres. Polecaj swoich znajomych i zyskaj 10% wartości ich zamówienia. Masz pytania? Skonsultuj się z naszym dietetykiem i zadbaj o swoje. Wybierz zdrowy i smaczny catering dietetyczny w Gdańsku!

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure&Fresh także w Gdańsku

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Gdańsku

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: