Catering dietetyczny
Gdynia

Gdynia

Dieta pudełkowa w Gdyni z dowozem do domu

Pure&Fresh to catering dietetyczny, który swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem rozpoczął w Gdyni, w samym sercu nadmorskiego Orłowa! Na przestrzeni czasu rozwijaliśmy się coraz bardziej – dziś oferujemy dowóz do domu także w pozostałych częściach Trójmiasta.

Nasi dietetycy i kucharze, stworzyli catering w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Posiłki tworzymy z dodatkiem #SuperFoods, tj. składników o wysokich wartościach odżywczych (nasiona chia, siemię lniane czy pestki dyni), które podawane regularnie w małych dawkach pozytywnie wpływają na odporność organizmu. Nasza dieta fitness posiada obecnie ponad 400 przepisów z całego świata, dzięki czemu oferowane menu nigdy Ci się nie znudzi! Chcesz sam komponować swoją dietę pudełkową? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wariant PREMIUM, z możliwością indywidualnego wyboru i powielania posiłków. U nas to Ty decydujesz na co masz ochotę!

Aby zamówić zestaw, skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad dietetyczny i dobierze wariant, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Do wyboru masz aż 7 diet, o różnych wariantach kaloryczności!

Dostawy na terenie Gdyni realizowane są bezpłatnie. Dodatkowo jeśli zamówisz dwie diety na ten sam adres możesz otrzymać nawet 150 zł rabatu! Nie czekaj i zafunduj sobie porcję zdrowia :) Smaczny catering dietetyczny Gdynia!

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure&Fresh także w Gdyni

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Gdyni

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: