Catering dietetyczny
Sopot

Sopot

Dieta pudełkowa w Sopocie z dowozem do domu

Catering dietetyczny Pure&Fresh swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem rozpoczął w Trójmieście, w sąsiedniej dzielnicy Sopotu – Gdyni Orłowo! Dziś nasze diety pudełkowe dostarczamy na obszarze całej metropolii, ciesząc mieszkańców Trójmiasta smacznymi, fit posiłkami!

Każdy z naszych posiłków posiada rozpisaną wartość makroskładników, dzięki czemu dokładnie wiesz jak wyglądają proporcje białka, węglowodanów i tłuszczy w Twoim zestawie. Posiadamy aż siedem wariantów diet, o różnej kaloryczności! Bez problemu wybierzesz opcję idealną dla siebie – bez względu czy Twoim celem jest utrata wagi, czy budowa wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Nasza dieta fitness posiada obecnie ponad 400 przepisów z całego świata, dzięki czemu oferowane menu nigdy Ci się nie znudzi! Jako jedyni na rynku, dajemy możliwość samodzielnego komponowania diety. Wybierz wariant PREMIUM i sam zdecyduj na co masz ochotę. :) Logując się w systemie, możesz dowolnie zmieniać i powielać menu!

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad dietetyczny i pomoże dobrać najlepszy zestaw dla Ciebie.

A czy wiesz, że zamawiając dietę pudełkową na jeden adres możesz otrzymać aż 150 zł zniżki? Nie czekaj i zafunduj sobie porcję zdrowia :) Szukasz smacznego cateringu dietetycznego w Sopocie z dowozem? Zaufaj specjalistom z Pure&Fresh!

Mapa dowozu

Zdrowa i smaczna dieta
Pure&Fresh także w Sopocie

Poznaj nasze diety
Mapa dowozu w Sopocie

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: