Dieta redukcyjna 2500 kcal

Redukcja wagi to jedna z trudniejszych, ale i często spotykanych czynności. Wymaga samozaparcia, silnej woli i wiedzy na temat doboru odpowiednich składników. Z tego powodu w firmie Pure&Fresh stworzyliśmy dietę redukcyjną o wartości 2500 kcal, która zdecydowanie ułatwi zmniejszenie wagi ciała. Każdy, przygotowany w jej ramach posiłek jest smaczny i pełnowartościowy, a cała dieta jest samowystarczalna i nie wymaga spożywania jakichkolwiek innych posiłków. Poznaj swoje przyszłe potrawy i wspomóż swoje ciało w odchudzaniu!

2500 kcal to typowa kaloryka podczas odchudzania mężczyzn ćwiczących lub bardzo otyłych. W ramach naszej diety redukcyjnej przygotowaliśmy posiłki, które przyczynią się do zdecydowanej poprawy sylwetki i wspomogą sam proces odchudzania. Plusem, o którym się zapomina podczas samodzielnego komponowania diety jest smak. Diety redukcyjne wiele osób kojarzy z jałowym jedzeniem. Nie w Pure&Fresh! Tutaj przykładamy ogromną wagę nie tylko do składu w kwestii wartości odżywczych, ale także walczymy ze stwierdzeniem, że jedzenie na redukcji nie może być smaczne.

Cechy diety redukcyjnej w Pure&Fresh

Naszą dietę redukcyjną stworzyliśmy na podstawie teoretycznej wiedzy oraz wieloletniej praktyki. W załodze bowiem posiadamy mistrzów kuchni, którzy potrafią przygotować doskonałe dania na podstawie wytycznych przygotowanych przez naszych dietetyków. Są najlepsi w swoim fachu i warto poświęcić im swoje menu redukcyjne. Wszystkie posiłki przygotowywane w ramach diety 2500 kcal posiadają doskonały stosunek białka do ilości węglowodanów i tłuszczów. Sprzyjają likwidowaniu oponki z brzucha i chronią przy tym przed dużymi spadkami mięśniowymi. Ze względu na to, że nasi kucharze uwielbiają swoją pracę i traktują ją jako hobby, to możesz również być pewien rewelacyjnych smaków naszych potraw. Niespotykane połączenia zmienią Twoje zdanie na temat redukcji. Wszystkie dania są przygotowywane jedynie ze świeżych i nieprzetworzonych produktów w sterylnych warunkach. Dbamy o Twoje zdrowie już na etapie komponowania potraw!

Posiłki w diecie redukcyjnej

W tej diecie postawiliśmy na intensywne smaki i ciekawe rozwiązania kulinarne, które ułatwią czerpanie przyjemności z jedzenia, mimo znacząco obniżonej kaloryki. Wykorzystujemy mięsa najwyższej jakości. Kurczak, ryby, mięso wieprzowe oraz wołowina będą stanowić główny punkt obiadowy Twojego menu. Świetne sałatki na śniadanie uruchomią Twój dzień zastrzykiem szybkiej, zdrowej energii. Na podwieczorek z kolei przewidujemy wysokobiałkowe potrawy. Wszystkie dania będą uzupełnione ogórkami, makaronem, dynią, kaszą gryczaną i innymi, równie smacznymi kąskami.

Kaloryka to jednak nie wszystko

Poza kaloryką liczą się także witaminy. Podczas redukcji organizm jest narażony na ich utratę oraz nie przyswaja ich tyle, ile powinien. Z tego względu każdego może dopaść niebezpieczna awitaminoza. Jednak dieta redukcyjna Pure&Fresh złożona jest głównie z nieprzetworzonych, świeżych i zdrowych składników, które posiadają w swoim wnętrzu bardzo dużą ilość cennych witamin. Zapewniają one właściwą pracę całego organizmu. Wspomóż swoje redukcyjne działania i przekonaj się na własne oczy, dlaczego Pure&Fresh jest wiodącą firmą na rynku cateringowym!

Dieta redukcyjna 2500 kcal to jedna z częściej wybieranych, gdyż zapewnia doskonałą ilość białka i pomaga w odchudzaniu. Pyszne posiłki gwarantowane!

Oferujemy dowóz naszych diet na terenie miast i okolic: